Nest Audio je nový chytrý reproduktor od Googlu. Jeho doménou je hudba

Google Nest Audio

Google během své online konference Launch Night In představil mimo nové televizní zařízení a dva mobily Pixel také nový produkt do rodiny Nest / Home. Jde o chytrý reproduktor jménem Nest Audio a jeho největšími lákadly jsou kvalita zvuku a šikovná propojitelnost s dalšími prvky chytré domácnosti. Včetně dalších kusů Nest Audio. Název nového reproduktoru dává tušit, na čem si dal Google záležet. Oproti původnímu Google Home má novinka o 75 % vyšší maximální hlasitost a o 50 % silnější basy. Je logicky určená hlavně k přehrávání hudby.

Zlepšené zvukové parametry mají pochopitelně na svědomí hlavně použité reproduktory. O výraznější basy se stará 75mm měnič, o čistější výšky a celkovou hlasitost zase 19mm “tweeter”. Při prezentaci nového zařízení Google také demonstroval, jak umí zapadnout mezi ostatní prvky chytré domácnosti. Umí samozřejmě přijímat instrukce skrze Google Asistenta a zapojí se bez problému i do komplexního systému, ve kterém můžete hudbu nechat hrát v místnostech, ve kterých se nacházíte.

The New Nest Audio from Google (featuring Mark Spates and Mark Ronson)

The New Nest Audio from Google (featuring Mark Spates and Mark Ronson)

Chytrý reproduktor Nest Audio je v rámci zabezpečení vybavený i fyzickým přepínačem, který vypíná jeho mikrofony. Novinka vyjde bez jednoho centu na 100 dolarů, takže v přepočtu na cca 2300 Kč. K dispozici je pět barevných variant: Chalk (křídově bílá), Charcoal (uhlově černá), Sage (šalvějová zelená), Sand (písčitá růžová) a Sky (nebesky modrá).

Jak se vám líbí nový reproduktor od Googlu?

Zdroj: Google Store

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)