Tesla začala v ČR prodávat chytrý ohřívač vzduchu

chytrý ohřívač Tesla Smart Heater HTR300

Smart home zařízení značky Tesla mají na českém trhu oficiálně dalšího zástupce. U vybraných prodejců je k dispozici chytrý ohřívač Tesla Smart Heater HTR300, který je možné ovládat jak manuálně, tak i skrze mobilní aplikaci s možností automatizací. Novinka poskytuje pomocí vysokorychlostního motoru dva stupně ohřevu a režim ventilace.

“V přední části přístroje je ovládací panel, kterým lze ohřívač ovládat. Hlavní tlačítko MODE přepíná mezi třemi dostupnými režimy, kterými jsou Ventilátor, Nízký ohřev a Vysoký ohřev. Časové rozmezí, které se pohybuje od jedná do dvanácti hodin, lze nastavit použitím tlačítka Timer. Na ohřívači lze také aktivovat rotaci horní části s ventilátorem v úhlu 60°, tím se teplý vzduch rovnoměrně rozvíří po pokoji,” popisuje novinky výrobce v tiskové zprávě.

funkce Ohřev vzduchu, Ochrana proti překlopení, Ochrana proti přehřátí, Osvětlení, Rotace ventilátoru
příkon 2000 W
způsob ohřevu PTC
napájení 220-240 V/50-60 Hz
délka kabelu 1,5 m
hladina hluku 53 dB
aplikace Tesla Smart pro Google Android a Apple iOS
rozměry a hmotnost 230 × 230 × 700 mm, 3,9 kg
doporučená cena 3 999 Kč
TESLA Smart
TESLA Smart

Pomocí světelného panelu umístěného zevnitř vzduchového výstupu lze opakovaným stiskem tlačítka Light měnit barvu dekorativního osvětlení. Vybrat si lze mezi modrou, zelenou, fialovou a bílou barvou. Novinka disponuje řadou bezpečnostních prvků, které okamžitě deaktivují přístroj v případě problému. Mezi tyto prvky se řadí ochrana proti nechtěnému překlopení ohřívače nebo ochrana proti přehřátí topného tělesa. Chytrý ohřívač Tesla Smart Heater HTR300 se již prodává, přičemž jeho doporučená cena je 3 999 Kč.

Topíte doma s pomocí smart prvků?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)