Menu

Honor Band 4 je v Česku: Konkurence Xiaomi Mi Band 3 má AMOLED displej a výdrž 14 dní

Včera se na Pražském hradě oficiálně představil telefon Honor 8X, nebyla to ale jediná novinka. Kromě něj se dostalo i na nový chytrý náramek Honor Band 4, který se v Číně objevil minulý měsíc. Co si Honor připravil v segmentu nositelné elektroniky?

Chytrý náramek Honor Band 4 nabízí AMOLED displej, voděodolnost i výdrž 14 dní

Systém chytrého náramku je LiteOS, což je jednoduchý proprietární systém společností Huawei, který je určen pro IoT zařízení. Náramek se propojuje s telefonem pomocí Bluetooth. Displej má barevný AMOLED panel s velikostí 0,95 palců. Rozlišení je 240 x 120 pixelů, nechybí 2,5D zaoblení skla.

 

Chytrý náramek může fungovat jako dálkový spouštěč při pořizování fotografií a mnozí uživatelé ocení i funkci hledání telefonu. Honor Band 4 je také voděodolný do hloubky až 50 metrů. Nechybí mu ani klasické funkce, jakými jsou monitoring tepu nebo schopnost sledování a sdílení každodenní tréninkové aktivity. Chytrý náramek bude na našem trhu dostupný od listopadu za 1 299 Kč. Jedná se tak o zajímavou alternativu pro ty, kterým se nelíbí Xiaomi Mi Band 3, nebo například nechtějí mít Xiaomi produkt.

Jak se vám líbí Honor Band 4?

Zdroj: TZ

 

Komentáře

Afrodedek

Afrodedek 4

12.10.2018 9:26

Dobrý den,
bylo by dobré uvádět reálné údaje. Chápu, že vycházíte z poskytnutých materiálů, ale určitě jako profesionálové s rozsáhlými zkušenostmi v této oblasti víte, že voděodolnost 50 metrů je naprostý nesmysl pokud jde o praktické použití. Stejně jako Mi Band 3 (který má stejný údaj) jde pouze o odolnost proti vodě při sprchování a povrchovém plavání. Přít se tu ohledně voděodolnosti a vodotěsnosti určitě nemusíme, alespoň doufám ;-) Uživatele určitě zajímá co si s podobným náramkem může dovolit a ne hodnoty naměřené při laboratorním měření.
Díky a mějte se pěkně,
Martin

Pkuba

Pkuba 1

12.10.2018 9:34

Předchozí verze měli špatně vyřešeno připevnění řemínku k tělu náramku. Navíc nové řemínky se neprodávali. Tak doufám, že soudruzi z východu na tomto problému zapracovali.

Jirkar

Jiří Raur 13

12.10.2018 9:43

Není mi jasné, proč značení 5m, 50m, 100m nezakázali (celosvětově) jako nekalou praktiku. Jenom klame zákazníka. Nikdo mi nevymluví, že za tím účelem nebyla zavedena. U nás se tomu nedivím, tady je možné vše, ale že si to nechají líbit Němci, to nechápu.

Nosac

8

14.10.2018 10:44

Pkuba, máš pravdu. Mně časem taky povolilo. Ale není problém objednat za pár kaček nový řemínek.

RSS (komentáře k článku)