Honor Band 4 je v Česku: Konkurence Xiaomi Mi Band 3 má AMOLED displej a výdrž 14 dní

chytry naramek honor band 4

Včera se na Pražském hradě oficiálně představil telefon Honor 8X, nebyla to ale jediná novinka. Kromě něj se dostalo i na nový chytrý náramek Honor Band 4, který se v Číně objevil minulý měsíc. Co si Honor připravil v segmentu nositelné elektroniky?

Chytrý náramek Honor Band 4 nabízí AMOLED displej, voděodolnost i výdrž 14 dní

Systém chytrého náramku je LiteOS, což je jednoduchý proprietární systém společností Huawei, který je určen pro IoT zařízení. Náramek se propojuje s telefonem pomocí Bluetooth. Displej má barevný AMOLED panel s velikostí 0,95 palců. Rozlišení je 240 x 120 pixelů, nechybí 2,5D zaoblení skla.

 

Chytrý náramek může fungovat jako dálkový spouštěč při pořizování fotografií a mnozí uživatelé ocení i funkci hledání telefonu. Honor Band 4 je také voděodolný do hloubky až 50 metrů. Nechybí mu ani klasické funkce, jakými jsou monitoring tepu nebo schopnost sledování a sdílení každodenní tréninkové aktivity. Chytrý náramek bude na našem trhu dostupný od listopadu za 1 299 Kč. Jedná se tak o zajímavou alternativu pro ty, kterým se nelíbí Xiaomi Mi Band 3, nebo například nechtějí mít Xiaomi produkt.

Jak se vám líbí Honor Band 4?

Zdroj: TZ

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)