Tohle chytré světlo z Lidlu vám za super cenu nahradí i křišťálový lustr po babičce

Lidl LIVARNOLUX Závěsné LED svítidlo 1

Pokud si nepotrpíte na různé okrasné lustry, které bývaly dřív v oblibě, tak pro vás má možná teď Lidl dokonalou náhradu. Chytré závěsné světlo s jednoduchým moderním designem, které skutečně zapadne do 21. století. Co umí nejnovější Lidl LIVARNOLUX Závěsné LED svítidlo?

Lidl v poslední době uvádí zajímavé smart home produkty jako na běžícím pásu. Pod značkou LIVARNOLUX teď přichází další chytré světlo Zigbee 3.0 Smart Home Závěsné LED svítidlo. Pokud máte doma starší lustr, tak tohle světlo může být dokonalá náhrada. Lidl ho nabízí v bílé a černé barvě, takže snáze zapadne do různě laděných interiérů. Světlo nabízí rovnoměrné osvětlení se svítivostí až 4100 lumenů.

Lidl LIVARNOLUX Závěsné LED svítidlo má předpokládanou životnost 30 000 hodin a je dimenzované na 100 000 zapnutí. Teplotu světla lze nastavovat v rozmezí 3000 – 6500 K. Součástí dodávky je i dálkové ovládání. Světlo je samozřejmě kompatibilní s dalšími prvky chytré domácnosti Lidlu. Závěsné svítidlo můžete koupit v Lidlu za 1699Kč.

Lidl Home
Lidl Home

Kde byste doma použili toto Lidl světlo?

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)