Levné hodinky s podporou hovorů, NFC a AMOLED panelem zamíří brzy do Evropy

realme watch t1

O tom, že se hodinky realme Watch T1 chystají do Evropy jsme vás informovali již na začátku února. V Číně je mohou zákazníci koupit již od října minulého roku, ovšem globální trh na oficiální představení stále čeká.

realme Watch T1 nabídnou skvělý poměr cena/výkon

Nyní došlo na certifikaci EEC v Rusku. Vzhledem k tomu, že se již před měsícem hodinky objevily na BIS v Indii se dá očekávat jejich brzké představení. Nejde o ledajaké tuctové hodinky, ale poměrně zajímavé zařízení podporující mimo jiné hlasové hovory či NFC. Dominantou je pak 1,3palcový AMOLED panel s rozlišením 416 x 416 pixelů. K dispozici je rovněž 4GB vestavěné úložiště.

Sportovce potěší podpora více než 110 sportovních režimů a ti, kteří si rádi přizpůsobují vzhled ocení více než 50 ciferníků. Samozřejmostí jsou nejrůznější senzory pro snímaní srdečního tepu, hladiny kyslíku v krvi nebo sledování spánku. Vydržet přitom mají až týden a cena by neměla překročit 4 000 Kč. K jejich představení by teoreticky mohlo dojít vedle telefonů realme 9, případně realme GT Neo 3.

Realme Watch T1 Unboxing in Hindi | Price in India | Hands on Review

Realme Watch T1 Unboxing in Hindi | Price in India | Hands on Review

Koupili byste si hodinky od realme?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)