OnePlus Nord Watch dostanou špičkový displej. Kdy dojde k představení?

oneplus watch

Už nějakou dobu si můžeme koupit hodinky od OnePlus. Ty se ale upřímně řečeno příliš nepovedly a tak firma chystá OnePlus Nord Watch, které mají nabídnout dobrý poměr mezi cenou a výkonem. Stejnou filozofii se snaží OnePlus razit i u mobilů (ačkoliv o některých modelech se to rozhodně říct nedá).

Nyní OnePlus sdílelo první prospekt, ve kterém upřesňuje specifikace displeje. Hodinky dostanou 1,78palcový AMOLED panel s rozlišením 448 x 368 pixelů a maximálním jasem 500 nitů, což je celkem slušné. Spekuluje se také o 60Hz obnovovací frekvenci, což není u hodinek standard. Z renderu můžeme ale vyčíst další informace. Mrkněte třeba na boční stranu, kde je patrná digitální korunka. Tu přitom původní OnePlus Watch nemají.

oneplus nord watch

Hodinky mají být oficiálně odhaleny ještě tento měsíc a každý den se o nich budeme dozvídat další informace přímo z oficiálního kanálu OnePlus.

Jaké chytré hodinky máte a proč?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)