Chytré hodinky Misfit Vapor nakonec nebudou mít GPS

chytre-hodinky-Misfit-Vapor-android wear

Chytré hodinky Misfit Vapor vzbudily ohlas na začátku roku, kdy se představily. Společnost totiž láká na nízkou cenu. Oznámení to nebylo kompletní, chyběl například systém, o kterém již dnes víme, že bude Android Wear 2.0. Další oznámení společnosti již ale nebylo tak veselé.

Hodinky Misfit Vapor nebudou mít vestavěnou GPS

Plusem těchto hodinek mělo být to, že nabídnout veškerou výbavu chytrých hodinek za nízkou cenu. Jenže aby se zajistila stále nízká cena, musí se někde škrtat. Nakonec se škrtá vestavěná GPS, podpora GPS už bude jen s pomocí telefonu.

levne chytre hodinky misfit vapor

Společnost Misfit oznámila, že budou hodinky podporovat propojení s GPS telefonu. A to pro zobrazení vzdálenosti, kroků, spálených kalorií a samozřejmě i cesty. Nevýhoda je v tom, že telefon musíte mít stále sebou, abyste mohli využívat GPS funkcí v hodinkách.

Podpora GPS už se změnila i na oficiální stránce hodinek, kde je nyní napsáno “Connected GPS Location Services”. Chytré hodinky od Misfitu by se na trh měly dostat již brzy, podle poslední informací je vydání plánováno do konce léta. Cena hodinek je 199 dolarů, což je v přepočtu 4 400 Kč bez DPH. Už se ale nejedná o tak výhodnou nabídku bez vestavěné GPS.

Vadí vám absence GPS v chytrých hodinkách?

Zdroj: 9to5google.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)