Chytré hodinky Misfit Vapor mají vynikající poměr cena a výkon

Misfit Vapor

U společnosti Misfit bylo jen otázkou času, kdy se pustí kromě fitness náramků, také do plnohodnotných chytrých hodinek. Tak trochu očekávaně se to stalo na veletrhu CES, kde se představily hodinky Misfit Vapor.

Misfit Vaport jsou chytré hodinky vyrobené s důrazem na minimalismus

Když se na hodinky podíváte, nenajdete na nich žádné složité ciferníky apod. Jsou vyrobeny s důrazem na minimalismus, podobně jako fitness náramky Misfit. I když na to nevypadají, jsou velmi dobře vybavené. AMOLED displej je 1,39” velký, nabízí hustotu pixelů 326 ppi. Je plně dotykový, nicméně většinou se budou hodinky ovládat po krajích, podobně jako je tomu u Samsung Gear hodinek. O výkon se postará Snapdragon Wear 2100.

MIS1302792; SP17 Connected Accessories Lifestyle

Společnost nezveřejnila, na jakém systému hodinky poběží. Podle všeho se ale jedná o vlastní systém, který byl vyvíjen přímo pro tyto hodinky. Druhou možností je, že se jedná o upravený Android Wear. Co se týče další výbavy, tak nechybí senzor srdečního tepu, akcelerometr, výškoměr, GPS, mikrofon a 4GB vnitřní paměti na hudbu. Ta půjde přehrát díky podpoře bluetooth. Vydržet by hodinky měly na jedno nabití celkem dva dny, nabíjení pak probíhá pomocí magnetického stojánku.

Potápět se s nimi můžete až do 50 metrů. K dispozici bude v černé a zlaté barvě. Potěší rozhodně cena, která se zastavila na 199 dolarech, což je zhruba 5000 Kč. Nejvíce otazníků pak vyvstává u softwaru, kde by mohl být problém s nedostatkem aplikací. Dostupné by měly být hodinky ke konci roku.

Jak se vám líbí Misfit Vapor? Dali byste přednost Android Wear, nebo vlastnímu systému od společnosti Misfit?

Zdroj: techcrunch.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)