LG G Watch: Jedny z prvních hodinek se čtyřjádrovým procesorem?

lg-g-watch-vodeodolnost

Chystané hodinky LG G Watch o sobě již delší dobu nechávají slyšet a lákají potenciální zákazníky všemožnými úniky a informacemi, které se na internetu pravidelně objevují. Čím chytré hodinky od LG zaujmou? Především faktem, že se zde představí nový systém Android Wear, který je určen právě pro tento typ přístrojů, což se o “standardní” verzi Androidu říci nedá. Tento fakt potvrzuje i únik souboru build.prop, který obsahuje každé androidí zařízení a prozradí hned několik informací. Systém je v případě LG G Watch označen jako 4.4W, což by pasovalo na systém Android Wear založený na verzi 4.4 KitKat. Zajímavý je i řádek ro.board.platform s údajem msm8226, což je označení, které sedí na čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 400.

LG G Watch

Nemůžeme tedy říci, že by byly LG G Watch prvními hodinkami, ve kterých tepe čtyřjádrový procesor, ale nutno podotknout, že budou jedny z prvních, o kterých bude hodně slyšet. Otázkou samozřejmě zůstává, zda vůbec uživatel potřebuje v chytrých hodinkách takto výkonný čip.

LG-G-Watch

Podle zmíněného souboru ponesou chytré hodinky LG G Watch kódové označení Dory, což je mimochodem jméno ryby z filmu Hledá se Nemo. O ceně a dostupnosti vás již informoval David Mysliveček ve svém článku. Podle některých informací bychom se mohli dočkat LG G Watch již tento měsíc, cena by se měla pohybovat okolo 5500 Kč.

Chcete si vyzkoušet další chytré hodinky osobně? Pak zavítejte na pražskou Android RoadShow. Neváhejte a registrujte se!

registraceHome

zdroj: phonearena.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)