TOPlist

Chytré hodinky Huawei Watch Fit představeny s velkým obdélníkovým displejem

huawei watch fit smartwatch

Huawei patří mezi největší výrobce nositelné elektroniky. Po přechodu na vlastní systém jsme mohli vidět velké množství různých modelů. V těchto dnech byly představeny hodinky Huawei Watch Fit, které přináší netradiční design v čele s velkým obdélníkovým displejem. Huawei u tohoto modelu slibuje také velkou výdrž baterie.

Hodinky Huawei Watch Fit představeny s 1,64palcovým displejem

Většina předchozích Huawei hodinek využívá kulatý displej. U Watch Fit nalezneme 1,64“ velký obdélníkový displej. Všimnout si můžete mírného zaoblení po všech stranách. Samotné tělo hodinek je vyrobeno z „odolných polymerových vláken“, jinak řečeno jsou z plastu. K ovládání hodinek slouží dotykový displej a jedno tlačítko na pravé straně. Řemínek je vyroben ze silikonu a budou k dispozici celkem čtyři různé barvy. U těla hodinek jsou pak na výběr tři barvy – černá, růžová a zelená.

V hodinkách nenalezneme systém WearOS, ale Lite OS, stejně jako u většiny Huawei a Honor hodinek. O čipsetu nejsou zmínky, ale velice pravděpodobně se využívá Kirin A1. Hodinkám nechybí všechny očekávané funkce jako je třeba GPS, SpO2 měření, senzor srdečního tepu, sledování spánku a velkého množství sportů. Samozřejmostí je propojení s telefonem, zobrazení notifikací anebo třeba ovládání médií. Pokud jde o baterii, tak Huawei slibuje až 10 dnů na jedno nabití. V případě, že bude zapnutá GPS, tak vydrží 12 hodin. Prozatím neznáme datum vydání ani cenu Huawei Watch Fit. Odhalení těchto dvou informací by mělo proběhnout 3. září 2020.

Jak se vám líbí hodinky Huawei Watch Fit?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)