Chytré hodinky Casio Pro Trek představeny: Wear OS a nižší cena

chytre-hodinky-casio-pro-trek-wear-os-android-wear

Nové Wear OS (dřívější Android Wear) chytré hodinky v posledních měsících téměř nevídáme. Proto je představení každé novinky takový malý svátek. Nyní se o něj postarala společnost Casio, která vydala nový model do své řady Casio Pro Trek.

Chytré hodinky Casio Pro Trek WSD-F20A představeny

Jelikož patří do řady Pro Trek, znamená to, že nesmí chybět robustní design, kde je odolnost na prvním místě. Displej je usazen poměrně hluboko a kolem můžeme vidět masivní fazetu. Cena je nižší než jak jsme zvyklí u Casio hodinek, ve srovnání s jinými Wear OS hodinkami je však stále nadprůměrná. Stojí 400 dolarů, což je v přepočtu s DPH cca 10 tisíc Kč. Jsou tak o něco levnější než Casio Pro Trek PRW-6100, srovnatelné jsou s modelem PRW-6000.

casio pro trek wsd-f20a hodinky android

Hodinky WSD-F20A běží na poslední verzi Wear OS, nabídnou i speciální outdoor aplikace. Hodinkám nechybí ani voděodolnost a splňují také vojenskou certifikaci 810G. Dale mají GPS s offline mapami a nízkou spotřebou energie, barometr, výškoměr, kompas. Do prodeje jdou tyto hodinky 1. května.

Jak se vám líbí tyto chytré hodinky Casio Pro Trek?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)