TOPlist

Revoluce v kuchyni: Digestoř s 27″ dotykovým displejem a Obchodem Play

chytrá trouba Kitchen Hub

Firma GE Appliances představila v Las Vegas na konferenci CES 2020 přechytralou (ne, tady pouhý pojem „chytrá“ opravdu nestačí) digestoř Kitchen Hub. Představte si, že dáte dohromady počítač, chytrý telefon, televizi, knižní kuchařky a ventilátor. Toto všechno umí nový americký vynález poskytnout. Ze zařízení se 27palcovým dotykovým displejem můžete udělat středobod své kuchyně. Chytrá digestoř Kitchen Hub demonstruje možnosti smart řešení v místě, které je v kuchyni středem pozornosti – u plotny. Můžete zapomenout na obrazovky na ledničkách a tablety. Tato novinka je přítomností na strategickém místě, softwarovou výbavou a množstvím vychytávek strčí do kapsy.

Kitchen Hub, který se jako klasická digestoř instaluje přímo nad varné desky, má několik kamer. Jednu pro selfie záběry, kdybyste třeba chtěli během vaření koprovky chatovat s přáteli. Jiná je namířená na plotnu, takže se můžete z dálky dívat na obrazovku, jak vaření probíhá. No a nebo ji použijete pro focení připravovaného jídla na Instagram. S těmi komunikacemi a sociálními sítěmi nepřeháníme. Chytrá digestoř Kitchen Hub má Android a Obchod Play, takže si na ní můžete pustit i hry nebo Netflix a Spotify. V základní výbavě je v podobě aplikace i kuchařský rádce SideChef a nechybí Google Asistent. Samozřejmostí je také možnost ovládat jiné smart prvky v domácnosti.

Haier Kitchen Hub: Cameras

Haier Kitchen Hub: Cameras

Zní to všechno skvěle, že? Otázkou ale zůstává, kolik těchto možností je skutečně k praktickému využití. Sjíždění seriálů, možnost správy kalendáře, odškrtávání domácích úkolů nebo sledování YouTube videí o vaření nad plotnou hodnotíme jako super nápad. Budete si ale skrze digestoř videochatovat s přáteli, nebo na ní hrát hry? Závidíme všem, kdo na to budou mít v kuchyni dostatek času.

Každopádně je podle nás příznačné, že s něčím podobným přišli právě Američané. Od jiného národa bychom to asi ani nečekali. Výrobcem doporučená cena je 1 199 dolarů, tedy zhruba 27 300 Kč.

Pořídili byste si takové zařízení do vaší kuchyně?

Zdroj: acentral

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)