Chromecast s Google TV dostává aktualizaci. Co přináší nového?

Chromecast s Google TV aktualizace

Chromecast s Google TV dostává po několika měsících novou aktualizaci, která přináší řadu vylepšení. Google také opravil některé otravné bugy, které znepříjemňovaly uživatelům život. Co nového přináší aktualizace pro Chromecast s Google TV?

Nová verze firmwaru má označení QTS1.210311.005 a pod kapotou běží stále Android 10. Aktualizace obsahuje bezpečnostní záplaty pro duben 2021. Aktualizace přináší například nové nastavení „Pokročilé ovládání videa“ v menu Displej a zvuk. Novinka poskytne uživatelům detailní možnosti nastavení HDR a barev. V nastavení HDMI také přibyla možnost používat HDMI-CEC jen k vypnutí a zapnutí televize.

Google Home
Google Home

Nová aktualizace firmwaru pro Chromecast s Google TV také dokáže sama lépe detekovat ideální nastavení pro připojenou televizi. Došlo také k vylepšení konektivity pomocí Wi-Fi 5GHz a byla zvýšená stabilita přenosu audia přes Bluetooth. Nová aktualizace má velikost 166 MB. Aktualizaci můžete nainstalovat v menu Nastavení – Systém – O zařízení – Systémová aktualizace.

Introducing Chromecast with Google TV

Introducing Chromecast with Google TV

Jaké funkce vám chybí u Chromecastu s Google TV?

Zdroj: 9to5google

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)