Vychází Chrome 93 Beta. Google experimentuje s designem

Google Chrome 93 Beta

Google vydává nové verze svého prohlížeče Chrome každých šest týdnů a nejnovější Chrome 93 přináší mnoho zajímavých novinek a změn. Už nyní si jej můžete na Google Play stáhnout v beta verzi a vyzkoušet si jej. A na co se tedy můžeme těšit?

Google Chrome 93 Beta

Google se pořád neumí rozhodnout, jaký design zvolit u nové karty a horní lišty. Při procházení webu se vám bude nově zobrazovat tlačítko pro otevření nové karty hned vedle řádku adresy. Tuto novinku jsme mohli poprvé vidět v Chrome 92, ovšem u vás to může být jinak.

Chrome Beta
Chrome Beta

Americký gigant totiž trochu nešikovně testuje na každém uživateli něco jiného a tak je možné, že takovou možnost vůbec mít nebudete, nebo ji budete mít prostě jen trochu jinou.

 

Chrome 93 bude navíc poslední verzí, která bude vydána v šestitýdenním cyklu, od verze 94 se můžeme těšit na aktualizace každé čtyři týdny, takže vás o nových verzích prohlížeče budeme informovat častěji. Pokud nemáte přístup ke Google Play, můžete si stáhnout novou verzi také z APK Mirror.

Jak dlouho používáte prohlížeč Chrome?

Zdroj: AndroidPolice

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)