TOPlist

Česká hra Shadowgun Legends dostává největší aktualizaci v historii. Jaké jsou novinky?

shadowgun legends velka aktualizace

Shadowgun Legends pravděpodobně nemusíme představovat. Jde o úspěšnou českou mobilní hru od brněnského studia Madfinger Games. Nyní hra obdržela největší update vůbec. Přináší nový multiplayerový mód, Infusion systém pro vybavení, nové zbraně a také velký Halloweenský event.

Hra Shadowgun Legends opět nabobtnala: Poslední aktualizace přidává tunu obsahu

Podle slov vývojářů z Madfinger Games, přidává nová aktualizace týdny zábavy. V první řadě se přidaly nové legendární zbraně. Ty budou dostupné pro nejlepší hráče, kteří pokoří Gold arénu. Zvedá se také maximální úroveň hrdiny, plus se dají vylepšovat zbraně pomocí infuze a nových materiálů. V neposlední řadě se dostalo na mnoho ujetých nápadů a odměn v in-game eventech, počínaje tím halloweenským.

shadowgun legends halloween

“Tohle je super update ze kterého jsme fakt nadšení. S Infusion systémem a zásadním vylepšením Genesys eventů jsme tuhle hru dostali na úplně nový level,” říká Marek Rabas, MADFINGER Games CEO a Game Director, “Hráči budou mít na výběr z mnoha možností jak se skvěle bavit. Speciálně se těším na Halloween event – je to naše největší a nejlepší oslava v hře.”

Shadowgun Legends | Halloween Update Trailer

Shadowgun Legends | Halloween Update Trailer

Infusion systém je jednou z největších novinek. Hráčům otevírá nové možnosti, jak si vylepšit zbroj a zbraně pomocí 4 druhů materiálů. Materiály se získávají rozbíjením starých zbraní a zbrojí, které už jsou nepotřebné. Pokud vás hra zajímá více, můžete si o ni přečíst v naší recenzi Shadowgun Legends. Hra se dá stahovat zdarma z Google Play.

Shadowgun Legends: Online FPS
Shadowgun Legends: Online FPS

Hrajete ještě Shadowgun Legends?

Zdroj: TZ

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)