Menu

Česká hlasová asistentka Antelli dostavá update

Antelli je opět o něco chytřejší. Nový update přináší uživatelské příkazy, které mohou spouštět aplikace, otevřít webovou stránku, vytočit telefonní číslo nebo navigovat na konkrétní místo. Nově umí také vyhledávat videa na YouTube a majitele Nexusů poteší lepší podpora Jelly Beanu. Přibylo nastavení, ve kterém je možné zapnout automatické naslouchání při spuštění nebo pomocí proximity senzoru.

Kompletní seznam změn najdete na oficiálním webu.

Antelli
Štěpán Šonský
VerzeBeta (14. 9. 2012)
Velikost1,4 MB
2.3+


Zdarma

Tato zprávička byla zaslána čtenářem portálu SvetAndroida.cz (Štěpán Šonský) pomocí formuláře Napište vlastní zprávičku o Androidu. Děkujeme!

(Zpracoval: Jan Dolejš)

 

Komentáře

David Ondrejkovič

David Ondrejkovič

15.9.2012 10:43

Je to zatím spíš taková hračka než skutečný nástroj.

Mario

Mario

15.9.2012 11:12

David Ondrejkovič: A k tomu tvrzení máte nějaký důvod či jen mlátíte slámu?

Geekcestovatel

Geekcestovatel

15.9.2012 13:22

Je to hračka Mario. A je sklizeno …

kutead

kutead

15.9.2012 14:01

Náhodou… je to fajná věc, jen by to chtělo aby se to taky naučilo hledat i podle jiných konstrukcí vět. Respektive aby jich bylo víc, takhle mi to připadá spíše jako příkazový řádek do kterého musím zadat přesně konkrétní konstrukci věty abych jsem dosáhl výsledku. Jinak je to tedy úžasné :-)

Lukáš Resler

Lukáš Resler

15.9.2012 15:07

Je to skvělá aplikace,ale občas mě vadí,že nerozumí a tím pádem zaměňuje slova.Není to mou výslovností,protože Goggle na Nexusu mě rozumí skvěle. A nechápu, když řeknu vzbuď mě v 7 a Antelli mě odpoví,vzbudím tě v sedm sedm viz.7:07.A zkoušel jsem to mnohokrát,ale jinak skvěle, pracujte na tom prosím dál …

Miroslav Hylš

Miroslav Hylš

15.9.2012 18:38

Jako pardon, ale je to k čemu? Možná na zamachrování před někým, ale reálná hodnota je asi jako…no asi jako ta veleslavná Siri. Určitě je bomba, že to někdo dal do kupy, ale chtělo by to reálnou využitelnost. A funkčnost také nic moc, nevím jestli je to vinou aplikace nebo SVOXu, ale bída, někdy nedetekuje SVOX, jindy rozumí něco zcela jiného…

jirka

jirka

15.9.2012 19:31

mam to nainstalovany spolu se svoxem a ivetou a je pravda ze realne pouziti proto nemam.Pouzivam tos spis jako demonstraci lidem kteri android neznaji ve smyslu “koukej co to umi”. Svox ale pouzivam spolu a announcify na oznameni hovoru a sms a odesilatele. To vidim na svoxu jako uzitecny. Antelli je spis zatim takova machrovinka.

Radon

Radon

16.9.2012 0:27

bylo by to skvělé do auta, bohužel s mým rádiem vybaveným BT a externím mikrofonem to nespolupracuje a do mikrofonu mobilu musím zase řvát, aby Antelli něco pochopila :-(

Ondrash

Ondrash

16.9.2012 12:09

Je to super,
uz se tesim az to bude umet vic veci.
Treba ovladat timer a takove male blbustky abych nemusel tolik cvakat na telefonu, jen prejedu rukou nadnim a reknu nastav casova na 4 minuty. Nebo tak neco. Kdyby se dalo nastavit nejen spustit aplikaci, ale aplikaci s urcitou funkci, kazdy by si to mohl pekne doladit podle svych pozadavku a bylo by to sqele.

ShaWn

ShaWn

16.9.2012 13:57

Timer už umí, stačí říct “odpočítej 4 minuty” nebo třeba “odpočítej 2 minuty a 30 sekund” ;-)

RSS (komentáře k článku)