Menu

[CES 2012]: Nový hráč na trhu – ViewSonic

Veletrh CES (Consumer Electronics Show) v Las Vegas je na spadnutí a z Nevady tak letí jedna novinka za druhou. 130 tisíc lidí bude mít možnost slintat nad nejnovějšími technologiemi ze světa mobilních telefonů a informačních technologií. K vidění budou smartphony, tablety, tabphony, 3D, 3G, 4G, 5G (dobrá, 5G prozatím ne), dvoujádra, čtyřjádra, chytré televize, apod. Bude toho zkrátka hodně a redakce SvětAndroida se bude snažit co nejvíce informací z tohoto úžasného veletrhu zprostředkovat přímo na vaše monitory, či displeje mobilních telefonů (tabletů).

Společnost ViewSonic se dostala do povědomí jakožto výrobce televizorů, videorekordérů, DVD přehrávačů, DVB-T, apod. Nikdo však netušil, že právě ViewSonic představí svůj úplně první smartphone s Androidem – ViewPhone III. Spadat bude do kategorie low-endových modelů a nabídne 800MHz jednojádrový procesor, 5Mpx. fotoaparát, 512 MB RAM, 3,5″ HVGA LED displej, dualSIM, v základu bude přítomen Gingerbread. Cena by neměla přesáhnout 4.000 Kč. ViewSonic je pověstný svojí “protizákaznickou” politikou, u ViewPhone se dočkáme (pokud se jej tedy vůbec někdy dočkáme) nulových aktualizací, či jiných dodatečných obměn systému. Zahraniční fóra hovoří jednohlasně – ruce pryč od ViewSonic. Mimochodem – jak se vám ViewPhone líbí?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[via Engadget]

 

Komentáře

Shark.jd

Jan Dolejšexternista 20

9.1.2012 11:07

Docela zvláštní ten název, když se jedná o první telefon od nich a má označení III. :)

LSI

LSI

9.1.2012 18:00

Žeby se číslováním snažili dohnat jablíčkáře ? :-D Nebo již v první verzi umí vše co jablíčko3? :-P

JohnyD

JohnyD

9.1.2012 18:39

první android telefon :).. pravděpodobně předtím vydala telefony, ale s jiným os

kowy

kowy

10.1.2012 13:36

Líbí se mi, že je dual-sim. Zatím jsem žádný slušný nenašel :-( Ale pokud by neměl mít aktualizace, tak to si raději ještě počkám

Espio

Espio

11.1.2012 7:19

sa mi zda alebo to ma spb shel 3D lancher?

RSS (komentáře k článku)