Cenově dostupné Realme telefony míří do Evropy. A to již během léta 2019

realme telefony evropa prodej

Realme je nová společnost, která byla založena před jedenácti měsíci. Od té doby udivuje mobilní svět. A to hlavně tím, jak během krátké doby dokázala získat velké množství zákazníků v nižší střední třídě. Přetahovala hlavně uživatele Xiaomi telefonů. A to díky tomu, že jejich telefony nabízí ještě lepší poměr ceny a výkonu, než jsme zvyklí od Xiaomi. Nyní generální ředitel společnosti Realme potvrdil, že se chystají expandovat i do Evropy.

Realme telefony brzy uvidíme v Evropě. Očekávání jsou veliká

Realme je sice zcela novou společností, může se ale spolehnout na mateřskou společnost BBK Electronic Corporation. A to znamená luxusní finanční polštář, obrovské technologické možnosti a ještě více zkušeností. Sesterské společnosti Realme je totiž Vivo, Oppo nebo třeba OnePlus. Úspěch Realme tak není žádnou náhodou.

realme sesterska spolecnost oneplus

Velmi dobrým příkladem, proč je tato společnost tak oblíbená, je telefon Realme 3 Pro. Cenově vychází stejně jako Xiaomi Redmi Note 7, v několika věcech jej ale překonává. Zajímavé je, že 40 procent zákazníků společnosti Realme přešlo právě z Xiaomi, dalších 30 procent pak od Samsungu. A kdybychom se tohoto telefonu a i jiných mohli dočkat v Evropě? Generální ředitel Madhav Sheth prozradil v rozhovoru pro GSMArena, že do Evropy plánují vkročit během léta 2019.

realme 3 pro predstaveni

Společnost začne s prodejem pomocí online eshopu podobně jako OnePlus. Plánuje se také výroba příslušenství pro mobilní telefony s atraktivní cenovkou. Dále se ředitel Realme rozpovídal i o ohebných a 5G telefonech. Zatímco ohledně ohebných telefonů je prozatím skeptický, tak s podporou 5G počítá brzy i u levných telefonů.

realme 2 telefon design

Co se týče aktualizací, tak všechny Realme telefony obdrží minimálně dvě velké aktualizace na nové verze Androidu. Prozradil také to, že Realme 3 Pro obdrží betaverzi Android Q.

Těšíte se na Realme telefony v Evropě?

Zdroj: xda-developers.com, gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)