Bude Galaxy A03s nejpopulárnější levný Samsung?

Galaxy A03s nejpopulárnější levný Samsung

Nejnovější únik odhaluje podobu a detaily o připravovaném Samsungu Galaxy A03s. Novinka Galaxy A03s má slušnou šanci stát se nejpopulárnější levný Samsung. Oproti předchůdci přináší zásadní vylepšení. Cena novinky by však měla zůstat nízko. Stane se nový Galaxy A03s miláčkem davů?

Samsung Galaxy A02s je asi nejpopulárnějším levným modelem od korejské značky. Nový unik přináší informace o nástupci tohoto modelu v podobě připravovaného Samsungu Galaxy A03s. Telefon dostane oproti předchůdci jednu velkou novinku. Podle posledních zpráv bude totiž vybaven snímačem otisků prstů. Tato funkce stále není v nejnižší třídě telefonů standardem. Snímač otisků prstů by se měl ukrývat v bočním tlačítku pro spuštění/probuzení telefonu.

Podle uniklých obrázků by se měl jinak telefon velmi podobat svému předchůdci. Displej bude v horní části obsahovat vykrojení ve tvaru písmena V s přední kamerou. Tělo telefonu bude vyrobeno z polykarbonátu. Telefon má být vybaven displejem o úhlopříčce 6,5“, ale rozlišení zatím neznáme. Hlavní kamera má mít rozlišení 13MPx a přední kameru bude vybavena 5MPx snímačem. Nad použitým procesorem, velikostí operační paměti a úložiště zatím visí otazník. Cena telefonu by se měla pohybovat ve stejné hladině jako Galaxy A02s, který u nás seženete okolo 3800Kč.

Bude podle vás Galaxy A03s nejpopulárnější levný Samsung?

Zdroj: pocketnow

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)