Bruvelo je automatizovaný kávovar, který ovládnete ze smartphonu

bruvelo 2

Kdo z vás četl Marťanskou kroniku od Raye Bradburyho, možná si vzpomene na automatizovaný dům, který i bez svých nájemníků obstarává každý den snídani. Topinky, káva, každému co je libo. I když je kniha z roku 1950, teprve ve 21. století se přibližujeme tomu, o čem autor hovořil. Smarthome, tedy dům napěchovaný chytrou elektronikou by nám měl ušetřit čas a energii – kávovar Bruvelo do tohoto konceptu parádně zapadá. Pokud si bez šálku hnědého nápoje nedokážete představit den, produkt z Kickstarteru by vás mohl zaujmout.

bruvelo

Kávovar komunikuje skrze Wi-Fi a můžete jej ovládat z chytrého telefonu. Ráno k němu tak nemusíte vstávat a zmáčknout tlačítko, místo toho můžete přijít již k hotovému šálku kávy. Bruvelo sám zvládne odměřit a rozemlít optimální množství kávových zrn, “smíchat” je s vodou a vyprodukovat finální produkt.

bruvelo 1

Ani “hloupé” kvalitní kávovary nejsou levnou záležitostí a jejich pořizovací cena se může vyšplhat pěkně vysoko. Bruvelo je k mání na Kickstarteru za 300 $. Dodejme ještě, že autoři potřebují vybrat 150 000 dolarů, k čemuž jim ještě dvě třetiny prostředků chybí. Více info zjistíte na stránkách projektu.

Zdroj: Kickstarter.

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)