TOPlist

Google začal prodávat vlastní brambůrky. Mají dát najevo kouzlo Pixelů 6

google brambůrky

Google se nechal již několikrát slyšet, že letos věnuje reklamní kampani na své nové telefony mnohem více úsilí a peněz, což v posledních dnech hned několikrát dokázal. V Japonsku nyní vytvořil vskutku originální brambůrky, jejichž obal připomíná právě zadní stranu nových Pixelů.

Brambůrky ve stylu Google Pixel 6? Žádný problém!

Japonsko je pro Google a zvlášť telefony Pixel velice významným trhem. Vždyť třeba poslední Pixel 5a je k dispozici právě v této zemi a v USA. Nikde jinde ho nekoupíte. Google Original (Potato) Chips, jak zní celý název nových brambůrek mají upozornit zejména na design a čipset Tensor.

Jde o vůbec první čipset přímo od Googlu, takže očekávání jsou samozřejmě vysoká. „Před uvedením prvního telefonu s vlastním čipsetem od Googlu jsme pro vás připravili tyto brambůrky, které vám umožní zažít jeho kouzlo ještě dříve“, nechal se slyšet americký gigant.

Google Pixel 6:Google の新チップ、いよいよ登場。

Google Pixel 6:Google の新チップ、いよいよ登場。

Brambůrky jsou k dispozici v pěti barevných variantách, přičemž všechny mají solenou příchuť. V pravém dolním rohu si navíc můžete nechat vytisknout své jméno. Celkem bylo vyrobeno 10 000 balíčků, ovšem všechny jsou již vyprodané. Bude vám tak muset stačit poměrně povedené video, kde lidé používají balíček čipsů místo telefonu.

Ochutnali byste brambůrky od Googlu?

Zdroj: 9to5google

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)