Bounty Arms – trošku nafouknutá, ale přesto povedená 3D akční plošinovka

bounty arms main

Pojďme se společně podívat na jednu z graficky nejpovedenějších her poslední doby, ve které v roli tří charizmatických lovců odměn budeme ničit vše na obzoru. Bounty Arms je velmi vychvalovaná hra a dokonce i komentáře hráčů jsou dobré. Jaká je ale skutečnost? Nejprve se podívejme na velmi povedený a nabuzující trailer a doufáme, že vás poté moc neschladíme.

Bounty Arms Official Release Trailer (iOS, Android)

Bounty Arms Official Release Trailer (iOS, Android)

 

Hned na začátku na vás hra vybalí tři lovce odměn, za které můžete hrát. Menu doprovází perfektní hudba a tak výběr umocňuje. Každý z hrdinů má svůj vlastní zbraňový arzenál, ale jinak si vyberte spíše podle vzhledu, jelikož hra je za všechny hrdiny téměř totožná. Nebojte se, že výběrem něco zkazíte, protože když dokončíte nějaké kolo s jedním hrdinou, můžete se volně přepnout na jiného a pokračovat za něj. To rozhodně přidává hře na zábavnosti. K hrdinům si během hry můžete pořídit mazlíčka, kterého vylepšujete a vyvoláváte v tuhých soubojích. Kromě vylepšování mazlíčků si můžete upgradovat i municí do svých zbraní a zvyšovat kapacity zásobníků.

Screenshot_2013-07-25-20-57-00

Grafika a hratelnost

Nejlepší částí hry, a také největším tahounem proč ji hrát, je její grafická stránka. Vykreslení postaviček, výbuchy, souboje a prostředí je ztvárněno na výbornou, a pokud vlastníte Tegra zařízení, bude vše ještě o malý kousíček lepší. Kde hra lehce pokulhává, je samotná hratelnost. Bounty Arms je velmi rutinní záležitostí, ve které klikáte a zase klikáte na jedno tlačítko pořád dokola. Proto jsem na začátku říkal, že si můžete vybrat hrdinu podle vzhledu, jelikož u všech nakonec budete jenom klikat a lišit se bude pouze arzenál zbraní.

Screenshot_2013-07-25-20-57-55

Ovládání

Ovládání hry je klasické – pár tlačítek pro střelbu, vyvolání speciálních útoků a skákání je v pravé části obrazovky a na levé straně se nachází virtuální joystick pro pohyb. Bohužel ani zde hra neexceluje, jelikož míření je nepřesné a tak nakonec skončíte u skákání kolem a střílení do všech stran doufajíc, že zasáhnete právě toho nejsilnějšího protivníka, který vám ubírá nejvíce životů.Časem si však zvyknete a budete zhruba vědět kam natočit joystick, abyste se pravděpodobně trefili.

Screenshot_2013-07-25-20-59-45

Verdikt

Ke hře Bounty Arms jsem byl trošku více kritický, ale jedná se o kousek za téměř 100 korun. I tak si myslím, že se hra může umístit mezi nejlepšími hrami léta, jelikož perfektní grafické provedení a čištění obrazovky od nepřátel pro zábavu stačí. Na tomto principu je založeno velké množství Android her. Posledním menším neduhem je pouze 10 kol k dohrání, a tak když vás hra chytne, dohrajete ji za jeden kratší večer v posteli. Snad jste se dozvěděli vše potřebné pro rozhodnutí, jestli investujete 100 korun do Bounty Arms, nebo si je ušetříte na cokoliv jiného.

Videorecenze

Bounty Arms – trošku nafouknutá, ale přesto povedená 3D akční plošinovka

Bounty Arms - trošku nafouknutá, ale přesto povedená 3D akční plošinovka

bx2 83UZhzi57g5ZvZrjIVDf1ANOiWY4hgDtJ5MjnLz04mc8AyqMy9DNZvNHO GQUg=w300
Bounty Arms
Kerosene Games
Verze
Velikost


96,69 Kč

David Zmuda
O Autorovi - David Zmuda

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)