I díky WhatsAppu už nezapomene na úkoly. Implementoval bota Any.do

úkolovník Any.do ve WhatsApp

Funkce komunikačních platforem jsou stále širší a širší. Vývojáři aplikací se snaží uživatele udržet ve “svém” prostředí a odpovídá tomu také neustálé přidávání nástrojů, které se o to postarají. Dobrou zprávou je, když to uživatele nejen zabaví, ale také mu to usnadní život. To je naštěstí případ poslední novinky v aplikaci WhatsApp, která v sobě díky čerstvému partnerství s projektem Any.do nově ponese také jeho nástroj pro evidenci a připomínání úkolů. V automatické konverzaci s botem je ode dneška možné úkolovník Any.do v prémiové verzi využít ve WhatsApp k zápisu poznámek a úkolů.

whatsapp-any.do-reminders-2Animace se spustí po kliknutí

Botovi můžete nejen “diktovat” úkoly přímo, ale také prostřednictvím přeposlaných zpráv. Takže pokud vás partner/ka pošle pro rohlíky, stačí zprávu překlopit do komunikace s Any.do botem. Ten ji překlopí do podoby položky v checklistu. Implementace zmíněného pomocníka je provázána také s jeho servery. Pokud jste tedy zvyklí používat Any.do v jeho standardní podobě, položky zadané z WhatsApp v něm naleznete.

úkolovník Any.do ve WhatsApp screen

Vzhledem k tomu, že jsou obě aplikace dostupné v češtině, můžeme doufat také ve funkčnost českých výrazů. Pokud někdo ze čtenářů placenou verzi používá, může úkolovník Any.do ve WhatsApp a případné české zadávání otestovat. Napište nám a článek rádi doplníme.

Jste pro podobné implementace, nebo raději máte nástroje oddělené?

Zdroj: apolice

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)