BlackView BV4900S: odolný mobil, který vás svou cenou překvapí

blackview levný mobil

Společnost Blackview, která je známá především díky svým levným a odolným telefonům představila další model BlackView BV4900S. Ten se může pochlubit odolností vůči prachu, vodě i nárazům a přitom si zachovává nízkou cenu. Pojďme si jej tedy představit.

BlackView BV4900S je odolný telefon se systémem Android Go

Přední stranu pokrývá poměrně základní 5,7″ LCD panel s rozlišením 1440 x 720 pixelů. Nalezneme zde také 5MPx selfie kamerku, přičemž na zadní zadní straně se nachází modul fotoaparátů v čele s hlavním 8MPx snímačem. Pod kapotou nám tiká čipset Unisoc SC9863A s frekvencí 1,6 GHz. Dopomáhají mu 2 GB operační paměti RAM a 32 GB úložiště.

BlackView BV4900S barvy

Jak již bylo řečeno, telefon je odolný vůči vodě, prachu a nárazům díky certifikace MIL-STD-810G. Operačním systémem je pak odlehčený Android 11 Go a o výdrž se stará 5580mAh baterie. K dispozici je ve žluté, oranžové a zelené variantě, přičemž na Aliexpressu za něj zaplatíme 157 dolarů, což je asi 3 400 korun.

Stačil by vám takový telefon?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)