K čemu bude radar a bezdotykové ovládání na Pixelu 4? Video ukazuje základní funkce

radar bezdotykove ovladani google pixel 4

V červenci Google oficiálně potvrdil, že telefony Pixel 4 obdrží Soli radar a pokročilé bezdotykové ovládání. A jak už je zvykem v posledních letech, o nových Pixel telefonech víme s předstihem několika týdnů téměř vše. Dnes se na prvním videu objevilo právě tohle ovládání.

Bezdotykové ovládání na Pixelu 4 nabídne základní funkce

O únik se postaral YouTuber M. Brandom Lee z kanálu This is Tech Today. V poměrně dlouhém videu shrnul všechny dostupné informace o nových telefonech od Googlu. To nejzajímavější ale začíná v čase 13:01, kdy se ukážou první záběry na nastavení bezdotykového ovládání. Díky tomu známé základní funkce.

EXCLUSIVE: GOOGLE PIXEL 4 LEAK – Video of Motion Sense/Project Soli (And a Summary of Leaks – Pt. 2)

EXCLUSIVE: GOOGLE PIXEL 4 LEAK - Video of Motion Sense/Project Soli (And a Summary of Leaks - Pt. 2)

V první řadě půjde bezdotykově měnit písničky, rovněž půjde ztlumit budík či časovač a pokud vám někdo zavolá, můžete hovor odmítnout doslova mávnutím ruky. Zajímavá je také funkce, kdy se aktivuje displej automaticky pokud nad ním mávnete rukou. Další funkce prozatím v tuto chvíli nejsou známé, dá se rozhodně očekávat, že Google časem přinese i pokročilejší funkce, jak ostatně Google ukázal již před čtyřmi lety u představení Project Soli.

Na co se podle vás bezdotykové ovládání hodí?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)