TOPlist

At a Glance widget od Googlu začíná podporovat připomínky a tipy pro Asistenta

at a glance widget google novinky

Widget s názvem At a Glance je jeden z nejzajímavějších, který kdy Google vytvořil. V základu ukazuje datum a počasí. Pokud se ale v kalendáři blíží nějaká událost, upozorní vás na to tím, že událost bude zobrazovat s časem. Kromě toho také zobrazuje informace o letech a dopravě. Brzy se widget rozšíří o další dvě funkce.

Widget At a Glance dostává podporu nových funkcí

V první řadě to jsou připomínky, které můžou být podobně jako události v kalendáři, nastaveny s datem a přesným časem. Jakmile se tohle datum dokončení přiblíží, widget vás na upomínku upozorní. Aktivace této funkce se objevilo v nastavení widgetu, ale prozatím se zdá, že nebyla spuštěna, protože se nám nedaří žádným způsobem připomínky spustit.

Druhá nová funkce jsou inteligentní tipy od Asistent Google. I tato funkce je prozatím deaktivovaná a ví se o ni pouze z nastavení widgetu. Spuštění těchto dvou funkcí by však nemělo trvat dlouho.

Google
Google

Používáte tento widget na svém telefonu?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)