TOPlist

Assassin’s Creed Mirage je poprvé ve slevě! Za kolik se dá pořídit?

Assassin's Creed Mirage
  • Assassin’s Creed Mirage přišel na trh teprve začátkem října
  • Jedná se o první slevy tohoto titulu
  • Týkají se pouze konzolových her na PS4, PS5 a Xbox

Začátkem října na trh přišla dlouho očekávaná novinka ze známé série Assassin’s Creed. Pokud jste s nákupem váhali a patříte mezi konzolové fanoušky této legendární ságy, přišla pravá doba na koupi dárku k Vánocům sobě nebo svému blízkému. Amazon nabízí Deluxe i základní edici se slevou až 25%.

Assassin's Creed Mirage ve slevě

Ponořte se do fascinující historie starověkého Bagdádu s nejnovějším dílem Assassin’s Creed, který vás zavede do srdce dávného světa za pouhých 40 dolarů na Amazonu. Deluxe edice, obsahující exkluzivní skiny inspirované hrou Prince of Persia a výběr speciálních zbraní, je k dispozici za $45, což odpovídá přibližně 1014 Kč. Pokud dáváte přednost nákupům na lokálním trhu, se slevou se přidává ještě Datart, který základní hru na PS5 nyní nabízí za 1099 Kč a na Xbox dokonce 999 Kč, bez nutnosti platit za mezinárodní poštovné. Samozřejmě doporučujeme také prozkoumat nabídky na Heurece, kde občas můžete najít i výhodnější cenu.

Nový Assassin’s Creed Mirage přináší nejen vizuálně ohromující prostředí, ale také zcela nový příběh, který vás vtáhne do historického dobrodružství. Hráči mohou očekávat plynulý a vylepšený herní systém, který vychází z osvědčených principů posledních tří dílů, přičemž přináší řadu novinek a překvapení. Vzhledem k poměrně atraktivním cenovým nabídkám je možná právě teď ten nejlepší čas přidat Mirage do vaší herní knihovny a naplno se ponořit do zimní herní sezóny.

Vyzkoušíte nový Assassin’s Creed Mirage?

Zdroj: Gamespot

Zuzana Přibylová
O Autorovi - Zuzana Přibylová

Od dětství ji fascinovaly nejnovější technologie, počítače a veškeré druhy herních konzolí. S PlayStationem 1 a později Xboxem 360 začala její vášeň pro herní svět,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)