Apple za pár hodin představí nové produkty! Jak se dívat?

apple scary fast konference
  • Apple za pár hodin představí několik nových produktů
  • Konference „Scary Fast“ se bude týkat především Maců
  • Není ale vyloučeno ani představení USB-C příslušenství

Společnost Apple začátkem týdne překvapila nečekanou říjnovou událostí, která se má kupodivu konat v pondělí 30. října v 17:00 pacifického času, což vychází na 1:00 našeho času (u nás tedy datum vychází na 31. října). Co za pár hodin jablečný gigant představí? Nějaké indicie máme, ale zůstává spousta otazníků.

Očekáváme uvedení nových MacBooků Pro s čipy M3 Pro a M3 Max. Očekává se, že nové modely budou mít úspornější miniLED displeje, které by měly přispět k prodloužení výdrže baterie. Teoreticky by se ale mohla objevit i standardní verze čipsetu M3, jelikož má jablečný gigant v plánu odhalit také nový 24palcový iMac. Ten nyní disponuje čipem M1 a bylo by zvláštní nasazovat M2, když je nová generace čipů za rohem.

Podle dostupných zpráv by Apple mohl také pozměnit design iMacu, včetně nového stojanu a zřejmě i nových barevných variant. Dále se spekuluje, že se Apple chystá odstranit Lightning u některých svých produktů – třeba Magic Mouse, Magic Trackpad a Magic Keyboard, a nahradit jej USB-C.

Apple Event – October 30

Apple Event - October 30

Událost, kterou jablečná společnost nazvala „Scary Fast“ odstartuje už za pár hodin, sledovat ji můžete na oficiálním YouTube společnosti.

Co očekáváte od nejbližší Apple konference?

Zdroj: Macrumors

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)