Aplikace YouTube Music dostává šikovnou vychytávku pro automatické playlisty

Aplikace YouTube Music

Aplikace YouTube Music se nám od svého vydání neustále mění pod rukama. Sice se většinou nejedná o nijak drastické změny, které by aplikaci překopaly od základu, nicméně i drobné novinky a vylepšení mohou mít poměrně velký dopad na celkový uživatelský zážitek. To platí i pro aktuální novinku v podobě filtrů pro automatické playlisty.

Můj supermix dostal šikovné filtry

U automaticky generovaných playlistů jste dosud měli možnost výběru z několika variant. Vedle takzvaného “supermixu” který kombinuje všechny vaše oblíbené interprety bez ohledu na žánr zde je také několik playlistů sdružujících podobné interprety. A právě, mnohdy možná až chaotický, automatický playlist “Můj supermix” aktuálně dostává vylepšení v podobě rychlých filtrů. Ty nově naleznete v seznamu skladeb po spuštění playlistu – neboli na záložce “Další v pořadí”. Na výběr tu máte, nebo brzy budete mít z několika filtrů. Pro často přehrávané skladby, novinky, skladby označené jako oblíbené, několik filtrů pro skladby podobné vybraným interpretům a filtry pro skladby dle roku vydání. Nezapomnělo se ani na trochu abstraktnější filtry a tak zde naleznete položky “Nakopnutí”, “Cvičení” a “Kov”.

První uživatelé sice již tuto funkci filtrů obdržely před pár měsíci, jak se ale zdá, k plošnému vypuštění se Google odhodlal až nyní a možnost rychle filtrovat skladby v playlistu “Můj supermix” tak získávají uživatelé po celém světě. K nám třeba dorazila aktualizovaná aplikace YouTube music s novými filtry dnes v noci. Pokud tak tuto možnost na svém telefonu nevidíte, zkuste ručně zkontrolovat dostupnost aktualizací aplikace nebo jednoduše počkejte. Dorazit by k vám měla s vysokou pravděpodobností v následujících dnech.

YouTube Music
YouTube Music

Jak se vám líbí aplikace YouTube music? Používáte ji?

Zdroj: 9to5google.com

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)