Aplikace Unpacked 2017: připravte se na představení Samsungu Galaxy S8!

aplikace-unpacked-2017-pripravte-se-na-predstaveni-samsungu-galaxy-s8-

Samsung koncem února v Barceloně potvrdil, že 29. března proběhne oficiální představení letošní vlajkové lodě Galaxy S8. Do této nesporně významné události zbývají v tuto chvíli přesně dva týdny, během kterých má jihokorejský výrobce za úkol přilákat co možná nejvíce diváků. Prvním krokem je uvolnění aplikace Unpacked 2017, která je v Obchodě Play k dispozici již od 24. února, dosud však unikala pozornosti médií. Možná trochu kontroverzně publikoval Samsung tuto aplikaci také pro iOS.

Aplikace Unpacked 2017 v Obchodě Play Aplikace Unpacked 2017 v Obchodě Play

K čemu aplikace Unpacked 2017 slouží?

Teoretickou odpověď na otázku z nadpisu této kapitoly nebude těžké najít: k propagaci celé akce Unpacked a nového “top modelu” společnosti. Oficiální popisek v Obchodě Play je poměrně strohý: “Zjistěte díky této aplikaci vše, co potřebujete vědět o akci Samsung Unpacked 2017. Pokud jste mezi pozvanými, můžete aplikaci také použít k rychlému vstupu pomocí elektronické vstupenky.” Následuje výčet vlastností a funkcí:

  • Získejte nejnovější informace o události přímo do vašeho telefonu.
  • Možnost rychlého potvrzení vaší účasti.
  • Užijte si rychlý vstup a vyhněte se dlouhým frontám při registracích.

Jak aplikace funguje v praxi?

Pokud si program stáhnete a nainstalujete, bude prvním krokem po spuštění zobrazení vrstvy, vysvětlující základní principy ovládání. Na obrazovce vlevo najdete registraci, nahoře informace o akci a dole videa. Hlavní obrazovce dominuje již dobře známá silueta s odpočtem času do začátku Unpacked 2017.

Redaktoři serveru SamMobile vyzkoušeli registraci (je k ní nutný kód pozvánky), nicméně program reagoval hlášením, že registrace začnou ve středu 22. března. Není ale zřejmé, k čemu se uživatelé vlastně registrují. V tomto směru tedy budeme muset ještě týden počkat.

V sekci s videy najdete dvě již dobře známá videa Unbox your phone a This is a phone. Ani sekce s podrobnostmi o akci nepřekvapí ničím nečekaným. Najdete tu časy a místa akcí v New Yorku a Londýně, kde Unpacked 2017 29. března proběhne. Když klepnete na kontextovou nabídku v levém horním rohu, zobrazí se mezi položkami také odkaz Live Streaming. Celkem spolehlivě předpokládáme, že v době konání zde budete moci sledovat přímý přenos z akce.

Aplikace Unpacked 2017 je v Obchodě Play zdarma, instalovat ji můžete na telefony a tablety s Androidem 4.3 a novějším. Po více než tisícovce instalací má velmi pěknou známku 4,8.

UNPACKED 2018
UNPACKED 2018
Nainstalujete si aplikaci Unpacked 2017 na svůj telefon?

Zdroj: sammobile.com.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)