Aplikace Snapseed obdržela první aktualizaci od roku 2018

aplikace snapseed aktualizace

Pokud jde o zabíjení projektů, je společnost Google expert. V poslední době si můžeme připomenout například sociální sít Google+ anebo Inbox. V současné době postupně končí i hudba Google Play. Existovaly i obavy, že aplikace Snapseed bude další. Důvodem bylo hlavně to, že od roku 2018 neobdržela žádnou aplikaci. Dnešním dnem se to změnilo, i když se nedá říct, že nová verze 2.19.1 přináší nějaké novinky.

Aktualizace aplikace Snapseed přináší opravy

Když se podíváte na novinky nové verze, tak si všimnete dvou věcí. Do nastavení byla údajně přidána podpora tmavého motivu a dostalo se také na opravy chyb. Jenže je tu menší problém, aplikace podporovala tmavý motiv již od roku 2018. A to včetně možnosti zapnutí v nastavení. Není tak vůbec jasné, o jaký tmavý motiv jde. Nejedná se ani o podporu systémového tmavého režimu, který přinesl Android 10.

Reálně se tak v aktualizaci dostalo pouze na blíže nespecifikované opravy chyb. Redaktoři Android Police se v minulém roce zeptali společnosti Google, jaké má plány s touto aplikací. Odpovědí bylo, že se pracuje na podpoře RAW formátu a lepším fungování na nových zařízeních. Otázkou však zůstává, kdy se na tuto aktualizaci můžeme těšit.

Snapseed
Snapseed

Používáte Snapseed?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)