Aplikace Smart Notify: Pokročilý správce notifikací od českých tvůrců

nahl4

Chytrých aplikací pomáhajících nám s každodenními starostmi a povinnostmi není nikdy dost. Na výběr máme různé druhy pomocníků zaměřujících se na ulehčení a urychlení práce s chytrým telefonem. Dnes se podíváme na aplikaci Smart Notify, která nám pomůže se zobrazením oznámení o zmeškaných hovorech a SMS zprávách. Jedná se o výtvor českého vývojáře nazvaný Smart Notify.

První kroky

Smart Notify je užitečná aplikace upozorňující na zmeškané události. Po spuštění vidíme přehledné uspořádání tří hlavních tlačítek pod horním okrajem obrazovky se záznamy SMS zpráv, uskutečněných i zmeškaných hovorů, obsahujících mimo jiné i dobu trvání hovoru a celkovou aktivitu s panelem pro rychlé vytáčení oblíbených kontaktů. Po kliknutí na kontakt ve výpisu událostí zobrazíme kompletní komunikaci s dotyčným v předchozích dnech.

V nabídce aplikace samozřejmě nechybí Widget na plochu. Widget obsahuje panel s upozorněním na zmeškané události a šest základních tlačítek pro rychlý přístup. V nabídce je psaní SMS zprávy, seznam kontaktů, číselník nebo záznamy o hovorech a SMS zprávách. Widget si lze přizpůsobit jak barevně, tak typem zobrazovaných událostí.

Funkce

Aplikace nabízí široké možnosti nastavení. Jednou z nich je například blikání LED diody na přední straně telefonu pro upozornění na zmeškanou událost. Pro každý typ události můžeme dokonce zvolit jinou barvu. Příchozí SMS zpráva může tedy blikat například zeleně, zatímco zmeškaný hovor červeně. Zablikat lze také LED diodou fotoaparátu při nastaveném tichém nebo vibračním režimu telefonu. Mezi další možnosti patří také zobrazení délky vyzvánění telefonu při zmeškaném hovoru, na kterém poznáte, jestli se nejednalo jen o krátké prozvonění.

Mezi další užitečné funkce můžeme zařadit například :

  • Zobrazení oznámení z aplikací jako je WhatsApp, Facebook, Google+ a další
  • Blokování hovorů a SMS zpráv od vybraných čísel
  • Možnost odstranění diakritiky v odchozích SMS zprávách
  • Zapnutí displeje nebo zavibrování při zmeškané události po vyjmutí telefonu z kapsy
  • Ztišení vyzvánění a vibrací položením ruky na telefon nebo jeho otočením
  • Možnost automatického odmítnutí hovoru od skrytého čísla a další

Hodnocení – Smart Notify

Smart Notify představuje velice povedenou aplikaci na organizaci oznámení. Hodnotící známka 4,5 a více než 50 000 stažení hovoří o kvalitním zpracování a oblíbenosti. K dispozici je také placená verze za 39,99 Kč, která nabízí rozšíření o více funkcí a možností.

Smart Notify - Calls & SMS
Smart Notify - Calls & SMS
Jiří Štochl
O Autorovi - Jiří Štochl

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)