Aplikace LOH 2016: olympiáda 2016 a její český průvodce (videopohled)

olympiáda 2016

Po mistrovství světa v hokeji a EURU 2016 nás v tomto roce čeká další, a v tomto případě největší sportovní svátek, olympiáda 2016 v Brazilském Riu de Janeiru. Celou akcí vás může provést i oficiální aplikace českého olympijského týmu LOH 2016, kterou si právě ve dnešním videopohledu ukážeme.

Olympiáda 2016: držte palce českému týmu s jeho oficiální olympijskou aplikací

Aplikace jako taková je laděna do barev nadcházející olympiády, a proto vás její design bude od začátku bavit (nebo nebavit). Hned po startu aplikace najdete to nejdůležitější, co by vás mohlo zajímat. Denní přehled vám tak zobrazí vybrané zpravodajství, textové přenosy, ale hlavně události ve formě jednotlivých sportů s možností upozornění na nadcházející události. Dále aplikace nabídne seznam všech českých sportovců – případně i seznam států a jejich zisk medailí. Samotná aplikace je spoluvytvářená s jedním z českých mobilních operátorů, proto čekejte i záložky věnované soutěžím a výhrám.

Samotnou olympiádu lze sledovat i pomocí oficiální aplikace olympiády Rio 2016, tam však počítejte se ztrátou zaměření výhradně na český tým a dění kolem něj. Proto je aplikace LOH 2016 našinci mnohem přístupnější. Další funkčnosti aplikace nastíní samotný videopohled aplikace.

Videopohled aplikace LOH 2016

Olympiáda 2016: držte palce českému týmu s jeho oficiální olympijskou aplikací

Olympiáda 2016: držte palce českému týmu s jeho oficiální olympijskou aplikací

Zajímá vás olympiáda a komu fandíte nejvíce?

Jan Blažek
O Autorovi - Jan Blažek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)