TOPlist

Konec nejistoty, kdy se setmí! Aplikace Google přináší užitečnou funkci

google aplikace zapad vychod
  • Vědět, kdy se setmí, může být dobré nejen při sportování venku
  • Nejistoty vás brzy zbaví mobilní aplikace Google
  • Vývojáři přidávají dlaždici ukazující časy pro východ a západ slunce

Novinka v mobilní aplikaci vyhledávače Google se může hodit například sportovcům, kteří venku tráví čas pohybem skoro až do setmění. Mezi dlaždicemi poskytujícími přístup k rychlým informacím o počasí, sportovních utkáních nebo vývoji cen akcií brzy najdeme také ukazatel sdělující čas východu a západu slunce.

Zjistit, kolik ještě máte času, než se setmí, anebo kdy už naopak můžete ráno vyrazit ven za světla, tak bude možné zjistit i bez vyhledávání on-line. Informace v nové dlaždici se podle serveru 9to5Google, který na ni upozornil, přizpůsobují vaší momentální poloze.

Aplikace Google

Funkce se v současné době zřejmě teprve rozšiřuje k prvním uživatelům, a je tudíž dost pravděpodobné, že ji ještě k dispozici mít nebudete (mně se zatím neukázala ani na jednom z chytrých telefonů, přepínání účtů rovněž nepomohlo). Během následujících dní, nanejvýš týdnů, se snad už dočkáme všichni.

Kolikrát denně otevřete aplikaci Google?

Zdroj: 9to5Google

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)