Aplikace Google dostává tmavý režim. Už ho máte?

google aplikace tmavý režim

Loňský rok byl rokem tmavých režimů a zdá se, že v tomto trendu Google pokračuje, jelikož jeho aplikace pro Android získává tmavý režim. Je až s podivem, jak dlouho americkému gigantovi trvalo, než temný režim do této aplikace přidal. Pokud jste se zaregistrovali do programu Play Store Beta, mohli jste ho mít s předstihem. Nyní se však dostává také běžným uživatelům.

Aplikace Google dostává tmavý režim

Jak můžeme očekávat, aktualizace dává aplikaci Google zcela nový vzhled. Pokud využíváte Android 10 či iOS 13, měl by se režim automaticky přepínat v závislosti na systémovém nastavení. Uživatelé starších systémů pak mohou funkci povolit ručně v nastavení.

Podobně jako ostatní aplikace od je tmavý režim v aplikaci spíše tmavě šedý, než černý. Kromě úspory energie je tmavé prostředí šetrnější k vašemu zraku a největší smysl dává na OLED displejích, které zažívají na mobilním trhu vzestup.

Používáte tmavý režim často?

Zdroj: androidpolice.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)