Aplikace Google Home nyní integruje Netflix i Fotky Google

aplikace-google-home-nahledak

Když Google vydal zařízení Google Home, vydal k němu stejnojmennou aplikaci, která mimo jiné spravuje třeba i Chromecast. Mohli jste díky ní do Google Home odesílat například videa z YouTube a Filmů Play nebo hudbu z Hudby Play či Spotify. S jinými službami si ale zatím aplikace Google Home příliš nerozuměla, což se nyní konečně mění. Především to ale platí pro samotné zařízení Google Home, které tak poprvé získává nové funkce, které mohou uživatelé naplno využívat.

Aplikace Google Home není to jediné, co je třeba aktualizovat

Jakmile aplikaci Google Home (a možná i některé další) aktualizujete na nejnovější verzi, budete moci do svého zařízení Google Home či Chromecastu odesílat třeba snímky z Fotek Gogle nebo filmy z Netflixu.

aplikace google home cord_phone_blue_uncropped_simplified_v2

 

Než se ale stačíte příliš nadchnout, případně než začnete objednávat Google Home, bude třeba se ujistit, zda je v pořádku více než jen aplikace Google Home. Abyste totiž mohli využít odesílání z Fotek Google a Netflixu, budete potřebovat aktualizovat také aplikaci Google. Zdá se to jako ne úplně související záležitost, ale pokud nebudete mít nainstalovanou alespoň verzi 6.9, která byla donedávna v betě, aplikace Google Home vám jednoduše nové aplikace nenabídne. Nyní by již tato verze měla být distribuována jako stabilní pro všechny uživatele, ale pokud nemáte aktualizaci k dispozici, můžete využít balíček APK.

Chromecast Ultra a Facebook videa aplikace google home

Pokud jde o Chromecast, nejde zde o nic přelomového. Filmy z Netflixu i snímky z Fotek Google jsme již v minulosti mohli do televize streamovat bez problémů. Nyní k tomu všemu přibývá podpora zařízení Google Home. To ve skutečnosti znamená, že už nebudete potřebovat používat svůj smartphone ani k ovládání médií. Jednoduše vyslovíte, co si přejete (např: přehrát další epizodu, vložit titulky, přehrát seriál XX, apod.) a Google Home se již dorozumí s vaším smartphonem a Chromacestem v televizi za vás.

Google
Google
Google Home
Google Home

Zdroj: androidpolice.com

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)