Aplikace Google Camera odkrývá další funkce Pixelu 4

google pixel 4

Android 10 je na nejnovějších Pixelech nějakou dobu dostupný a kromě všech novinek také přináší novou verzi aplikace Google Camera. Ta prodělala od své poslední verze velké množství změn, ke kterým patří například přesunutí režimu Night Sight na hlavní nabídku. Nová verze však odkrývá některé další funkce, kterými bude disponovat chystaný vlajkový model – Pixel 4.

Pixel 4 a Pixel 4 XL poprvé dostanou dvě čočky – klasickou a teleobjektiv. Díky tomu bude možné přibližovat snímky bez ztráty kvality, přičemž Google chystá také novinky spojené s umělou inteligencí a softwarem. S příchodem nových Pixelů na trh dostane tato aplikace však mnohem více vylepšení, jako například funkci Camera coaching, která poradí, jak vyfotit co nejlepší fotografii za pomocí různých režimů. Druhá funkce se nazývá Astrophotography a umožní fotit noční oblohu, což bylo s telefony doteď dosti složité. Poslední novou funkcí pak bude Motion mode, který umožní natáčet a fotit se zaostřením na objekt, zatímco pozadí zůstane rozmazané.

pixel 4 fotoaparát

Nebude chybět ani funkce živé HDR či manuální nastavení HDR+, což dodnes chybí. Pixel 4 nabídne také audio zoom, tedy funkci, kterou můžeme znát z Galaxy Note 10. Google postupně některé z novinek uvolní i pro starší Pixely, což je rozhodně dobrá zpráva.

Co říkáte na chystané funkce?

Zdroj: androidcentral.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)