Android aplikace Gmail dostává nové vyhledávací filtry

aplikace Gmail nové vyhledávací filtry

Jestli pravidelně používáte Gmail v telefonu i na počítači, jistě víte, že mobilní aplikace je sice velmi šikovná, ale spousty užitečných funkcí, bohužel, na rozdíl od své “větší” varianty neobsahuje. Nicméně Google se snaží je postupně zavádět, pokud to jde. Mezi poslední příklady můžeme zařadit třeba implementaci Chatu nebo Schůzek. Nyní se vývojáři zaměřili na vyhledávací filtry, které už i v aplikaci umožní efektivnější nalezení požadovaných zpráv.

aplikace Gmail nové vyhledávací filtry ukázka

Filtry se budou zobrazovat pod řádkem, do kterého nadále stačí jen klepnout, aby zobrazil nejprve poslední hledání a poté výsledky podle zadaných informací. V průběhu zadávání textu do pole bude stále k dispozici panel s filtrací podle adresy či jména odesílatele a příjemce, data odeslání nebo přílohy. V případě vyhledávání podle odesílatele se dají zobrazit také zprávy od více lidí.

Gmail
Gmail

Novinka dorazí v rámci běžné aktualizace aplikace Gmail, ale můžeme si na ni i několik týdnů počkat. Zaváděna je od 20. září a všichni uživatelé by ji měli vidět nejpozději do konce října.

Jak se vám nyní vyhledává v Gmailu?

Zdroj: Google

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)