Menu

Aplikace ČT24 nově také s živým vysíláním pro Android 4

Společnost Inmite s.r.o., která stojí také za aplikací ČT4, dodala aktualizaci také pro aplikaci ČT24. Ta kromě přehledného zobrazování článků z www.ct24.cz a televizního programu nabízí uživatelům také živý přenos televize. Nová verze konečně umožní živé vysílání na telefonech s Androidem 4. Tato funkce byla nejdříve spuštěna v aplikaci ČT4 a ČT24 tak na sebe nenechala dlouho čekat.

Vysílání si můžete vychutnat na vysokorychlostním internetu, ale také na pomalejším internetovém připojení (například přes mobilní síť). Aplikace sama pozná, jak kvalitní internetové připojení máte k dispozici, a sama přizpůsobí kvalitu vysílání.

ČT24
Inmite s.r.o.
Verze1.4.1 (14. 6. 2012)
Velikost919 kB
2.0+


Zdarma

 

Komentáře

Barv

Barv

16.6.2012 16:52

No konečně!!! A jen půl roku to trvalo :-D

Barv

Barv

16.6.2012 16:59

Tak ju, video konečně jede, ale hlasitost je na nic, musím ji dát naplno, aby bylo aspoň trochu slyšet…

Pavel

Pavel

16.6.2012 18:52

Funguje dobře, ještě by to chtělo upravit tlačítko menu a dát ho tam, kam od ICS patří, takhle tam zůstává ten otravný proužek a vysílání neběží přes celý displej.

Barv

Barv

16.6.2012 20:23

Hele, proč to vlastně neumí přehrát věci z archívu?

Pavel

Pavel

16.6.2012 20:28

Na to slouží aplikace iVysílání.

Barv

Barv

16.6.2012 21:08

No jo, ale ta zas neumí to co ČT24. Proč mít na jednu televizi dvě apky? Hele, jestli to čtete někdo z Inmite – proč to tam není?

Pavel

Pavel

16.6.2012 21:29

Čt 24 je zaměřená na zpravodajství, čt4 zase na sport , na archiv je ivysílání , nevim, proč by měli srát archiv z čt1,čt2,čt4 do zpravodajské aplikace čt24, když to vůbec nesouvisí, neni to tak ani u symbianu, ios a wp. navíc iVysílání dělá jiná firma. To je nějaký problém, používat aplikace zvlášť?

Barv

Barv

16.6.2012 22:42

To mi tedy vysvětli, jak archiv ČT24 (proč tam pleteš archivy jiných kanálů?) NEsouvisí s aplikací ČT24. Podle mě tedy souvisí dost.

Pavel

Pavel

16.6.2012 22:54

Archiv český televize se skládá ze všech programů. Prostě pochop, že česká televize chce mít tři aplikace a s tím nic nenaděláš ty, ani vývojáři. Neni důležitý kde si to spustíš, ale že si to spustíš.

Barv

Barv

16.6.2012 23:04

Ale kecy, šlo by to filtrovat. A co ty máš za problém, že se tak čílíš kvůli jinému názoru?

Pavel

Pavel

16.6.2012 23:26

Nikdo neříká, že by to nešlo, ale česká televize prostě zadala takovýhle požadavky. Ano, mně rozčiluje, když to někdo neumí přijmout jako fakt. Navíc, už jen živý vysílání udělat tak, aby to fungovalo na všech androidech byl pro ně oříšek, tak proč to ještě dál komplikovat? Ještě k tomu, když je tu skvělá aplikace, která obsahuje kompletní archiv český televize.

Barv

Barv

16.6.2012 23:39

No tak se rozčiluj dál, do čtyřicítky tě klepne a budeš mít klid. Nebo ještě líp – co zrušit diskuze? Nikdo pak nenapíše jinej názor a Pavlik se třeba i dožije důchodu. Kdyby bylo podle tebe, tak ještě teď sedíme někde na stromě, protože proč uvažovat o nějaký jeskyni, když někdo nějak rozhodnul, že jo?

robiicz

robiicz

16.6.2012 23:48

Sorry, ale tenhle kanal jsem si pustil asi 2x co existuje. Ocenuji snahu a jiste ji nejaky nenasitny konzument zprav oceni (dle diskuze). Bohužel v mem VS okoli si vetsina lidi ct24 ani nenaladila. :-)

Pavel

Pavel

17.6.2012 0:08

Neměj péči, to je trénink. A nezapomeň aplikace mají být jednoduchý. Podle tebe by se měl do jedný aplikace nacpat celý web. Ostatně buď rád, že se s tebou vůbec někdo baví po tom, co jsi tady předvedl minule za urážky na adresu vývojářů. A najednou máš tu drzost ještě po nich něco chtít? Ukuchti si ten archiv sám a dej nám pokoj.

Barv

Barv

17.6.2012 0:14

Urážky možná, ale oprávněný. Aplikace je vyvíjená pro ČT a tedy ji platí (protože musí, že áno) všichni konsesionáři, a teda i já. Jako už nemám ani právo si zanadávat na lidi, který musím platit? Ty jsem dobrej prosťáček.

A že maj být aplikace jednoduchý? Jako proč? Aby ta jedna nabídka navíc (archiv ČT24) někoho moc nemátla? Bóže, kam jsi duši dal…

Pavel

Pavel

17.6.2012 0:41

Žádný urážky nejsou oprávněný, to si jako myslíš, že čt musí plnit požadavky každýho z deseti miliónů obyvatel? Si upad? Ostatně co chceš na čt24 archivovat, ty pětiminutový zprávy, co jsou každou půl hodinu stejný. Nebo chceš archivovat tu lištu, co tam běhá. Znovu ti opakuju, čt4 a čt24 jsou aplikace určený k živému vysílání a psanýmu zpravodajství. Archiv je kompletní v aplikaci iVysílání, snad nejsi retardovaný a umíš si tu aplikaci najít, stáhnout a otevřít. A když ti jde tak o prachy z poplatků, tak by bylo vyhazování peněz na vyvíjení něčeho, co už umí jiná aplikace a za co už čt jednou zaplatila.

Yamato

Yamato

17.6.2012 0:56

Hel, Barve, na jednu stranu souhlasím: máš pravdu, že půlroční vývoj upravené verse je fakt šílený. Ale udělal jsi mimo nadávání tady něco pro změnu? Já je kontaktoval na Twitteru, ozvali se a prý ať jim pošlu připomínky. Taky mi přijde hlasitost hodně špatná, a když už jsem jim psal, zmínil jsem se tedy i o tom archivu, což by podle mě nebylo špatné (iVysílání mi celkově moc nesedlo). No – uvidím, co udělají. Třeba aspoň tu hlasitost upraví, doufám, že ne zas za půl roku :-)

Yamato

Yamato

17.6.2012 1:02

Nesouhasím, Pavle: existuje-li povinnost platit, tak jen víc Barvů, kteří si stěžují. Ale doufám, že ne jen zde, ale i u samotné ČT (jiná věc je, že to prakticky nemá smysl).

Na ČT24 lze archivovat např. Hyde Park, otázky V. M. atd.

Pavel

Pavel

17.6.2012 1:20

Samozřejmě, jen víc Barvů, kteří na takovýhle diskuzi nadávají vývojářům do debilů, kolik pak toho asi dosáhnou? Já taky vývojářům psal mail, že čt4 a čt24 na ics nehraje a nenačítá fotky, hned druhý den odepsali, že fotky už budou vyřešený, ale živý vysílání je problém na delší dobu, aby to fungovalo všude, nakonec to vyřešili. Jinak já mám hlasitost v pořádku.

Yamato

Yamato

17.6.2012 1:25

Však vždyť píši, že je potřeba si stěžovat i jinde. Jeho to asi opravdu hodně naštvalo, tak se vytočil trochu víc – komu se to někdy nestane? Nepřijde mi, že by zrovna on stále jen nadával, pamatuju si, že hlavně na Gameloft ohledně nefunkční hry MC3 (a v tom má velmi pravdu, Gameloft se chová naprosto neskutečně šmejdsky). Našel jsem si asi to, na co narážíš (diskuse u ČT4) – a nakonec se omluvil.

Ta hlasitost je možná problém jen některých přístrojů.

Barv

Barv

17.6.2012 1:39

Ježiš, tak už to neřešte. No nadával jsem jim, protože jsem jim psal víckrát a nic, nebo jen takový vtipný maily, jak na tom makaj. To jsem jim přitom psal už někdy v zimě. Takže asi tak, nestěžuju si jen v diskuzích. Na ČT jsem nepasl, vždyť to je bez šance. Hlavně platit, vo nic jinýho jim nejde.

iVysílání samozřejmě znám, ale na Galaxy Nexus nic moc, trhaný přehráván a nic moc kvalita. To ten stream v ČT24 je kvalitně super, přečtu i ty drobný texty dole. Takže podle mě by bylo super, kdyby to udělali oni.

Yamato

Yamato

18.6.2012 2:05

Takže z Inmite mi na mail už odpověděli, na hlasitost mrknou, také jsem ještě upozornil na špatné (protáhlé) fotky u náhledů článk, taky zkusí opravit (není zcela v jejich moci). A co se nápadu na přehrávání archivu ČT24, tak by to brali jako dobré doplnění aplikace, ale záleží prý na ČT, zkusí jim to ale navrhnout, spíš s tím ale nemáme počítat, protože iVysílání. Škoda, protože kvalita přehrávání je v ČT24 výtečná, zato v iVysílání nestojí za nic. Tak uvidíme. Rozhodně oceňuji velmi rychlou a vstřícnou reakci.

RSS (komentáře k článku)