Aplikace Benzina vám umožní sbírat věrnostní body a pohodlně platit

Aplikace Benzina

Nová aplikace Benzina je novým počinem stejnojmenné populární benzínky. Díky ní mohou nově zákazníci čerpat nejrůznější výhody a nechybí ani věrnostní program. Za zmínku stojí také pohodlné placení paliva přímo v aplikaci.

Aplikace Benzina nabízí zajímavé výhody

Za tankování paliva či nákupu veškerého sortimentu na čerpacích stanicích Benzina lze získávat tzv. Koníky což jsou body, které lze následně vyměnit buď za produkty zdarma, nebo za zvýhodněné nabídky. Co se týče produktů zdarma, můžeme získat v podstatě cokoliv z občerstvení Stop Cafe od párku v rohlíku přes kávu až po sladké. Další novinkou je také možnost platit za tankování pohonných hmot přímo u stojanu v aplikaci Tank Kartou Easy, která nabízí slevy na každém litru paliva.

“Současným trendem je přesun veškeré komunikace do mobilních zařízení a nové digitální komunikační platformy se dostávají i do segmentu prodeje pohonných hmot. Toto je další krok v procesu digitalizace celé skupiny Unipetrol. Benzina jako inovativní lídr přináší neustále svým zákazníkům novinky. Tou nejaktuálnější je mobilní aplikace, ve které lze nejen nakupovat produkty a služby, ale také využívat bohatý věrnostní program,” řekl Tomasz Witrak, což je generální ředitel skupiny Unipetrol.

Benzina ORLEN aplikace
Benzina ORLEN aplikace

Získat věrnostní body je poměrně jednoduché a registrace je bleskurychlá. Co se týče věrnostního programu, za každou utracenou korunu získáte 1 Koník. Pro příklad třeba párek v rohlíku stojí 3 000 Koníků.

Kde tankujete palivo vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)