Menu

Androidify ve verzi 4.0: nové oblečení a animace ve stylu Parade Pride

Google začal uvolňovat čtvrtou verzi své aplikace Androidify, která přináší celou řadu nových položek oblečení a animací, zejména pak s duhovými motivy. Pokud tento program neznáte, vězte, že v něm můžete vytvořit postavičku Androida v nejrůznějších vzhledech a provedeních – například maskota či karikaturu vás nebo vašich přátel. Tu je pak možné exportovat a sdílet.

Ve čtvrté verzi přibyly například nové knírky, boa, brýle, barevný cop, duhový náramek, klobouk, nebo čelenka z ovoce. Přibyla také afro paruka, duhová čelenka, sukně a šortky. V animacích nově naleznete tři způsoby mávání vlajkou, bubnování, taneček makarena, nebo tanec z Horečky sobotní noci.

Většina nového obsahu nějakým způsobe souvisí s událostí Gay Pride (známou též jako LGBT Pride, Queer Pride, Pride Parade, Christopher Street Day, česky přehlídky či průvody gay hrdosti), což jsou průvody oslavující gay, lesbickou, bisexuální a transgender kulturu (zdroj: Wikipedie). Ty se letos konají v mnoha městech 27. a 28. června.

Pokud tedy chcete vyjádřit svou podporu neheterosexuálním menšinám, můžete tak učinit i skrze aplikaci Androidify – stačí vytvořit postavičku a odeslat ji do online galerie, kde se v uvedeném termínu zúčastní online průvodu Pride Parade.

Jestliže máte program Androidify nainstalovaný, měli byste se dočkat jeho aktualizace v průběhu následujících hodin. Pokud nechcete čekat, můžete si verzi 4.0 stáhnout a nainstalovat sami.

Androidify
Androidify
Developer: Google LLC
Price: Free

Zdroj: Android Police, GreenBot, 9to5Google.

 

Komentáře

Krusty

Krusty 0

z aplikace
18.6.2015 12:03

Bože….. Vím, že je to teď strašně moderní, ale….. Raději nekomentuju

Killmister

Killmister

18.6.2015 17:22

Tak máme bukvice už aj v Androide… Sodoma Gomora velebnosti…

pavoukandre

z aplikace
18.6.2015 17:37

na co potřebují podporu???

JanFogas

JanFogas

18.6.2015 21:22

Teď už jen udělat update pro nás, zbylých 96%. :-)

LRI

LRI

18.6.2015 22:30

Homo lobby pracuje usilovně. Nezajímá mě co si kto s kým dělá doma v ložnici ale Pride pochody mi vadí.

SeppWinkler

SeppWinkler

19.6.2015 10:21

Ako môže niekomu vadiť niečo, čo sa ho žiadnym spôsobom nedotýka a nespôsobí mu žiadnu ujmu, škodu, nebude chlieb ani drahší a ani lacnejší, skrátka nič. Týchto ľudí je málo a žiadnym spôsobom neškodia. Vlastne osobne ani žiadneho nepoznám. Vadiť by nám mali zlodeji v parlamente, vláde, v korporáciách, zlodejské firmy, díleri drôg, výpalníci, skrátka ľudia, čo denne negatívne ovplyvňujú naše životy. Viera, sexualita, štýl obliekania, to sú veci, čo sa iných vôbec nedotýkajú. Treba byť tolerantný :)

FrantaH.

z aplikace
19.6.2015 10:26

Cpat teplouše do Androidu je ostuda!!! Styďte se!!!

janek

janek

19.6.2015 10:50

stahnuto, obleknuto, jujda to je tak bozi!!! diky!!

jendabenda

jendabenda

19.6.2015 10:53

Proc cpat vsude bukvice? To je hnus , zlaty hetero…

Michal

Michal

z aplikace
20.6.2015 12:30

Tolik homofobu na jednom místě :-D jsou to jejich životy….

RSS (komentáře k článku)