Android Wear 2.9 přináší úpravu notifikací. Oznámení budou přehlednější

android wear 2.9 aktualizace

Google na začátku měsíce začal vypouštět aktualizaci na Android Wear 2.8 a již nyní se dozvídáme nové informace o chystaných novinkách v Android Wear 2.9. Opět se nejedná o velké změny. Hlavní novinkou budou změny u zobrazení notifikací.

Android Wear 2.9 přináší počítadlo notifikací a další novinky

Aktualizace chytrých hodinek jsou rozděleny na dvě části. Jednak se aktualizuje samotný Android Wear, pak ale také hodinky dostávají aktualizace na novou verzi Androidu. Nedávno byl odhalen seznam hodinek, které obdrží Android 8 Oreo.

android wear 2.9

Android Wear 2.9 obdrží i majitelé hodinek, které se nebudou aktualizovat na Android 8 Oreo. Od této verze se bude v dolní části zobrazovat tečka, která upozorňuje na notifiakace. V horní části se pak budou zobrazovat informace o nepřečtených informacích. Vývojáři můžou nově přizpůsobit barvu, vypnout indikátor či změnit styl.

Google ve svém blogu prozatím neoznámil, kdy se tato nová verze bude uvolňovat. Ani další novinky, které by se týkaly přímo uživatelů. Oznámil hlavně úpravy v SDK, což jsou věci pro vývojáře. Očekává se také, že se brzy dočkáme větší aktualizace na Android Wear 3.0.

Wear OS by Google Smartwatch
Wear OS by Google Smartwatch

Jste spokojeni se systémem aktualizací, který Google používá u Android Wear?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)