Menu

Dostane se Android N na HTC 10, One A9 a M9 jako první?

Android N ještě ani zdaleka není ve finální verzi, ale HTC se již nyní snaží získat trochu pozornosti a utrhnout si svůj podíl z konference Google I/O. Společnost totiž na svém Twitteru oznámila, že Android N přijde zcela jistě na tři stávající zařízení.

Bude HTC první, kdo nabídne Android N?

Jak již zaznělo v nadpise, aktualizace na nejnovější Android, dnes známý jako „N“, se mají dočkat smartphony HTC 10, HTC One A9 a HTC One M9. Očekávali jste, že se tyto smartphony dočkají aktualizace? Když si to tak vezmeme, je to celkem logické. HTC One M9 bude v době uvedené Androidu N přibližně rok a půl starý, HTC One A9 bude slavit první narozeniny a HTC 10 je dnes stále více novější než nové.

Obrázek v Tweetu obsahuje dole drobný text, který říká, že načasování aktualizace a případná další zařízení, která se aktualizace dočkají, budou oznámena v průběhu letošního roku, až bude Android N výrobcům dodáván ve své finální podobě. Naděje tedy umírá poslední a je možné, že se aktualizace dočká třeba ještě celá řada dalších zařízení od HTC. Bude se ale opakovat loňský „majstrštyk“, kdy HTC uvedlo první telefon s Androidem 6.0 v den jeho finálního uvedení?

Zdroj: androidpolice.com

 

Komentáře

rokyshit

z aplikace
20.5.2016 17:17

Těžko první Nexus

platan11

20.5.2016 18:01

Jsem z toho jelen. Vysvětlí mi někdo co tu furt všichni máte s Nexusama ? Nexus je od LG,HUAWEI,MOTORALA,GOOGLE. Sakra nechápu,jak může kdejakej výrobce nazývat svý aparáty stejně????

Lukpav15

z aplikace
20.5.2016 18:29

No myslím si, že bude, protože nový Nexus bude od HTC. Takže když to nebude aktualizace Htc 10 tak to bude nexus od Htc….

Filip Eliáš

z aplikace
20.5.2016 19:00

=>P: Řada zařízení Nexus je od Googlu, který si nechá to zařízení vyrobit od výrobce, Lg, Samsung Asus, ale systém je od Googlu tzv čistý systém, aktualizace podpora

Jirka2014

z aplikace
22.5.2016 20:10

Nexus=google

RSS (komentáře k článku)