TOPlist

Nová verze Android Auto se dostává ke všem uživatelům. Už ji máte?

Android Auto
  • Android Auto je i v Česku velmi oblíbeným nástrojem
  • Umožňuje zrcadlení obrazovky telefonu na displej ve vozidle
  • Google nyní uvolnil jeho novou beta verzi

Aktualizace (2. 6. 2024, 18:23)

Android Auto verze 12.1 se jako stabilní build nyní dostává ke všem uživatelům. Informoval o tom portál Samlover, který také poznamenal, že Google opět poskytnul prakticky nulové informace o novinkách. Zrecykloval pouze starý seznam změn, kde zmiňuje vylepšení režimu Nerušit a zavedení nezávislosti tmavého režimu rozhraní na motivu telefonu.

Android Auto
Android Auto

Původní znění článku

Oblíbený nástroj Android Auto, který umožňuje zrcadlení obrazovky telefonu a některých jeho funkcí na velký displej v automobilu, se nedávno dočkal stabilní verze 12 poté, co byli uživatelé dlouho zásobování buildy verze 11 Nyní se Google uchýlil k uvolnění nové testovací verze.

Android Auto je nyní k dispozici ke stažení v beta verzi 12.1, upozornil na to server Samlover. Bohužel ani tentokrát nevíme, co přesně přináší –⁠⁠⁠⁠⁠⁠ Google má jakousi zvláštní tendenci nezveřejňovat seznam změn, a tak se o jednotlivých novinkách dozvíme tak maximálně na základě svědectví samotných uživatelů. Pokud byste nějakou zajímavou změnu zpozorovali, oceníme, když nám o ní dáte vědět v Komunitě.

Android Auto
Android Auto

Co se chytrých funkcí pro automobily týče, Android Auto nedávno začalo konečně podporovat aplikaci Uber Driver, kterou využijí řidiči oblíbené přepravní služby. Pro některé vozy s AutomotiveOS a takzvaně vestavěným Googlem (Google built-in) byly také zpřístupněny streamovací aplikace Max a Peacock nebo legendární hra Angry Birds.

Co by se podle vás mělo na Android Auto změnit?

Zdroj: Sammobile

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)