Android Auto získává nejžádanější funkci posledních let

Android Auto funkce aktualizace

Android Auto je skvělým nástrojem, kdy se můžete věnovat řízení a zároveň nerušeně komunikovat s vaším telefonem. Toto rozhraní se od své původní verze změnilo téměř k nepoznání a Google do něj pravidelně implementuje zajímavé novinky. Dnes byla vydána další důležitá aktualizace, která přináší jednu z nejžádanějších funkcí posledních let a další skvělé funkce. Pojďme se na ně tedy podívat.

Android Auto se dočkalo aktualizace

Zdaleka tím nejlepším, co nám Google v této aktualizaci přináší je manuální přepínání mezi světlým a tmavým režimem. Tuto funkci přitom uživatelé žádají už několik let, v podstatě od dob kdy začal být tento režim populární. Americký gigant dále aktualizuje další novinky, které se však dějí na straně serveru. Je tedy možné, že tyto funkce máte už několik týdnů, nebo naopak že je ještě nějakou dobu mít nebudete.

Android Auto
Android Auto

Mluvíme zde o vylepšeném odesílání a přijímání zpráv, kdy můžete svůj text naplánovat. To se může zejména v autě velice hodit, o bezpečnosti nemluvě. Když třeba víte, že budete za 15 minut u kamaráda, stačí když naplánujete ať se za tento čas odešle zpráva “Jsem dole”. Dále se zde také nachází ikonka pro zahájení nové konverzace. Tyto novinky mají fungovat ve všech populárních kecálcích a samozřejmě v Google Zprávách. Aktualizace by měla být dostupná pro všechny Android telefony se systémem 6.0 či novějším.

Jak se vám líbí novinky v Android Auto?

Zdroj: slashgear

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (15)