TOPlist

Android Auto 11.6 je tady a už se rozšiřuje ke všem uživatelům

Android Auto
  • O službu Android Auto se pomocí updatů neustále pečuje
  • K uživatelům se nyní dostává stabilní verze 11.6
  • Některým prý pomohla vyřešit problémy s přehříváním

Vývojáři z Googlu neustále vyvíjí novinky pro své aplikace a tentokrát se nové verze dočkává nástroj Android Auto, který umožňuje zrcadlení mnohých funkcí z chytrého telefonu na displej vašeho automobilu. Zatímco před nedávnem byla verze 11.6 pouze předmětem testování, nyní se rozšiřuje ke všem uživatelům.

Android Auto 11.6 v betě moc dlouho nevydrželo – konkrétně šlo o pouhý týden – což naznačuje, že hrstka uživatelů, která si mohla novou verzi vyzkoušet, pravděpodobně nenarazila na žádné závažnější chyby, jejichž opravy by zabraly signifikantnější množství času.

android auto e1711745458174

Android Auto
Android Auto

Jak je bohužel obvyklé, Google ani tentokrát nezveřejnil seznam změn, kde bychom se mohli s jednotlivými novinkami seznámit. Jelikož ale zahraniční média ani samotní uživatelé na sociálních sítích neinformují o žádných převratných funkcích, pravděpodobně se verze 11.6 zaměřuje pouze na drobné opravy/úpravy, které jsou vždy vítány. Podle portálu Samlover aktualizace pro mnohé řidiče vyřešila problémy s přehříváním.

android auto 1

Stabilní Android Auto 11.6 je aktuálně ve fázi distribuce prostřednictvím obchodu Google Play, což v praxi znamená, že se už aktualizace mohla zpřístupnit i vám, ale reálně hrozí i to, že si budete muset ještě nějakou chvíli počkat. Jestliže však chcete novou verzi hned, lze ji sidelodovat z externích zdrojů typu APKMirror.

Co máte na Android Auto nejraději?

Zdroje: Samlover, Autoevolution

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)