Android 6 míří do telefonu Honor 7. Uživatelé by se měli dočkat během 2 týdnů

honor 7 android 6

Telefon Honor 7 se povedl, což dokazuje nejen naše recenze, ale i kladné ohlasy samotných uživatelů. Není tedy divu, že se nynější uživatelé ptají, kdy dorazí nejnovější Android 6 i do jejich telefonů. Máme dobré zprávy – mělo by to být brzy.

Android 6 již za dva týdny, prozradil Honor

Tato zpráva pochází z oficiálního profilu Twitteru této společnosti, což je jistě vítané – nejedná se o neoficiální únik. Zpráva zní v překladu následovně:

Po beta testerech dostanou všichni ostatní uživatelé finální verzi Androidu 6 skrze OTA aktualizaci. Předpokládáme, že to bude během příštích 2 týdnů.

Android 6 Honor 7

Zatím tedy není známo, kdy to přesně bude a jestli se aktualizace náhodou neopozdí (třeba pro české uživatele). Tak i tak je to skvělá zpráva, protože je vidět, že na vydání systému Android 6 se intenzivně pracuje. A čím si nás v redakci Honor 7 vlastně získal? Za necelých 10 tisíc korun zákazník získá pohledný smartphone z kovu, kterému nechybí ani čtečka otisků prstů. Výkonu je dost, systém je svižný, nechybí podpora LTE a snad jedinou slabinou je o něco horší fotoaparát (či spíše natáčení videí).

Huawei-Honor-7

zdroj: twitter.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)