TOPlist

Android 5.1 pro Huawei P7 se blíží, vyzkoušejte si jej už nyní

Huawei-Ascend-P7-Review-005

Supertenký krasavec, telefon Huawei P7, jsme pro vás recenzovali již před více než rokem. Tento přístroj ale stále díky svému hardwaru patří mezi velmi vybavené telefony, za které se ani díky designu nemusí žádný uživatel stydět. Huawei P7 zatím softwarově přetrvává na Androidu KitKat, což se ale brzy změní a přijde aktualizace na verzi 5.1. Tu v současné době Huawei testuje, nabízí ale svým uživatelům a fanouškům možnost zapojení. Chcete si vyzkoušet Android 5.1 na telefonu Huawei P7 už nyní? Stačí poslat na e-mail mobile.cz@huawei.com informace o vašem modelu a IMEI (to můžete zjistit například vhodnou aplikací). Za dva týdny byste se měli dočkat vstupu do fáze testování a vyzkoušet si, jak bude Android 5.1 na telefonu Huawei P7 „šlapat“.

Android 5.1 na Huawei P7 již za dva týdny pro „beta testery“

Android 5.1 Huawei P7

Péče Huawei je sympatická, stále se ale těšíme na Android 5.0 Lollipop například pro Huawei Mate 7, který dodnes představuje jeden z nejlepších telefonů na trhu s obrovskou výdrží na jedno nabití. Doufejme, že se dočkáme co nejdříve.

zdroj: facebook.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)