TOPlist

Android 12 s One UI 4.1 míří do dalších populárních „áček“ od Samsungu

android 12 galaxy a51

Kromě inovativních ohebných telefonů, skvělých tabletů nebo televizí musíme Samsung pochválit také za příkladně rychlé aktualizace. A to i na starší zařízení. Důkazem je nová aktualizace, která přináší Android 12 s nadstavbou One UI 4.1 na telefony Samsung Galaxy A51 a Galaxy A71.

Galaxy A51 a A71 dostávají Android 12 s One UI 4.1

Co se týče Galaxy A51, ve své době šlo jistě o jeden z nejoblíbenějších telefonů ve své třídě a jinak tomu nebylo ani u nástupce. Momentálně byla aktualizace obou telefonů spatřena v Rusku, Spojených arabských emirátech, Vietnamu a Německu. Označuje se jako A51xxXXU5FVC2 v případě Galaxy A51, u Galaxy A71 jako A716BXXU6DVC2 a přináší také březnové bezpečnostní záplaty. Ty opravují více než 50 různých chyb.

Samsung Galaxy A51 in 2022 – (Still Worth It?)

Samsung Galaxy A51 in 2022 - (Still Worth It?)

Jestliže tedy jeden z telefonů používáte, mrkněte do Nastavení > O telefonu > Aktualizace softwaru a v případě, že ji budete mít k dispozici, nám prosím dejte vědět do komentářů.

Dorazila Android 12 aktualizace na váš telefon?

Zdroj: SamMobile, TalkDroid

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)