Android 11 má problém s Android Auto. Týká se hovorů, hudby i navigace

Android 11 problém s Android Auto

Nejnovější Android 11 má dle všeho problém s propojením Android Auto. Alespoň to tvrdí několik uživatelů, kteří nyní nejnovější systém používají. Některým se nechce s autem vůbec spárovat, jiní mají problémy s hudbou či chybějícími aplikacemi.

Android 11 má problém s Android Auto

Dle některých uživatelů se jim po připojení k autu seká hudba, nebo se v ní vyskytuje nepříjemný šum. Jiným uživatelům zase chybí aplikace Kalendář. Velké části nechodí do infotainmentu notifikace a problémy se dějí i při telefonních hovorech. Ty dle stížností nelze přepnout do režimu automobilu, takže protistranu slyšíte buď ve sluchátkovém, nebo hlasitém reproduktoru telefonu.

Někteří uživatelé si stěžují také na nefunkčnost aplikace Waze. Je však mnoho případů, kdy Android Auto funguje perfektně a lidé s ním nemají problémy. Dá se očekávat, že Google v následujících dnech přinese aktualizaci, která problémy vyřeší.

Jaký problém byste považovali za největší?

Zdroj: Reddit.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)